pełna wersja

Przebiegną 550 km wzdłuż Wybrzeża, by wspomóc UCK

2016-12-28 12:37
Przebiegną 550 km wzdłuż Wybrzeża, by wspomóc UCK
Źródło: Facebook.com/Ultrakrew

Akcja „Każdy ma swój krwiobieg” to bieg charytatywny wzdłuż polskiego wybrzeża, którego celem jest zbiórka funduszy na specjalistyczny sprzęt dla Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Start zaplanowano na 2 stycznia w Świnoujściu, a metę 8 stycznia w Piaskach. Trasa przebiega m.in. przez Władysławowo i Hel.

Głównym celem akcji jest zbiórka pieniędzy na zakup specjalistycznego sprzętu do plazmoferezy dla Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Jest to jedyna metoda ratowania życia w zakrzepowej plamicy małopłytkowej.

Więcej szczegółowych informacji na ten temat można znaleźć TUTAJ.

Źródło: Facebook.com/Ultrakrew
Źródło: Facebook.com/Ultrakrew

Redakcja

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (2)

joka 2016.12.29 09:35
Oceń:

Sorry chłopaki, ale na sprzęt dla Gdańska nie dam. Gdańsk dostał tyle kasy przez ostatnie 10 lat, że to teraz z Gdańska powinien płynąć strumień pieniędzy do innych miast Pomorza.
Gdańsk dostawał a reszta biedowała i jeszcze mało. Dlaczego gdzie indziej likwidowano szpitale?

Matt 2016.12.29 09:59
Oceń:

To nie jest sr wyposażenie do prywatnego salonu polityków, a sprzęt ratujący życie, który najlepiej jeśli by się znalazł w ośrodku referencyjnym, najlepiej dostępnym i tam gdzie chory będzie miał najlepszą opiekę specjalistyczną. To nie wina ani pacjentów, ani lekarzy, że szpitale są zamykane.

Komentarze publikowane na portalu Nadmorski24.pl są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

zobacz również

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×