pełna wersja

Milwino wygrywa z Luzinem w meczu na szczycie

2017-02-14 08:15

W niedzielę (12 lutego) na Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT w Luzinie odbyła się V kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej na hali. W najciekawszym meczu lider z Milwina pokonał wicelidera z Luzina 8:3.

Niemniej ciekawe były pozostałe mecze, w pierwszym z nich Barłomino pokonało Kochanowo 7:3, dokumentując swoją przewagę dopiero po przerwie (po pierwszej połowie było tylko 3:2).

W kolejnym spotkaniu Kębłowo wygrało z młodzieżą z Zelewa 6:3, a osłabione Robakowo przegrało z Sychowem aż 3:19. Do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze dwie kolejki.