pełna wersja

Mistrzostwa w mini piłce siatkowej dziewcząt

2017-02-15 11:25

W dniu 14.02.2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się w Stężycy.

W rywalizacji wzięło udział 6 zespołów z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy zawodów, czyli Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi, która w decydującym spotkaniu pokonała Szkołę Podstawową nr 3 w Redzie 2:1. Poziom zwycięskiego zespołu był wysoki i pozwala mieć nadzieję na dobry wynik w Półfinale. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczali: organizator zawodów – Robert Sawicki oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi.