24.04.2017 09:55 0 Piotr Klecha GOSRIT Luzino

Juniorzy starsi podtrzymują zwycięską passe

W XVI kolejce spotkań I ligi wojewódzkiej rocznika 98/99 juniorzy Gosrit Luzino wygrali z Klubem Piłkarskim Starogard Gdański 4:3, prowadząc po 45 min 3:2.Mecz ułożył się bardzo dobrze dla gospodarzy i już po 15 min prowadzili 3:0 po dwóch bramkach Mateusza Pietruchy oraz jednej Pawła Muszki.

Zespół Gosrit mógł "dobić" przeciwnika , niestety nie wykorzystał "setek" co później zemściło się czego efektem były dwie bramki przed przerwą dla gości. W drugiej połowie meczu KP doprowadził do remisu ale decydujący "cios" zadał KTS-K i podanie Pawła Rompcy wykorzystał Michał Markowski rehabilitując się tym samym za wcześniejsze niewykorzystane sytuacje.

Drużyna musi popracować na treningach nad skutecznością ponieważ zabrakło spokojnego wykończenia akcji i mimo strzelonych bramek sytuacje bramkowe Domina Rietza, Matiego Pietruchy, Mikiego Markowskiego czy Pawła Muszki powinny być zakończone bramkami które nie doprowadziłyby do niepotrzebnej "nerwówki".Po zwycięstwie jednak każdy zapomina o błędach przy straconych bramkach czy niewykorzystanych sytuacjach ponieważ liczy się wygrana. W bramce Gosrit Luzino dobrze spisywał się Damian Socha ,pochwały należą się też pozostałym zawodnikom.

Warto dodać że kolejną bramkę w zespole seniorów Wikędu zdobył junior Łukasz Murakowski, który przyczynił się do wczorajszego zwycięstwa w Pruszczu Gdański z Czarnymi.

Następne spotkanie juniorzy KTS-K Gosrit Luzino rozegrają w Nowym Dworze Gdańskim z Żuławami.