20.05.2017 19:05 0 Redakcja

Starcie na Wzgórzu Wolności zakończone remisem

Pełne emocji starcie pomiędzy Gryfem Wejherowo a Radomiakiem Radom zakończyło się remisem, podczas meczu padło aż 6 bramek.

Sobotni mecz na Wzgórzu Wolności zakończył się wynikiem 3:3. Pierwszą bramkę dla gości, z rzutu karnego, zdobył w 10. minucie Leandro. W 34. minucie wyrównał Mońka i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Chwilę po powrocie na boisko (57’) Radomiak wyszedł na prowadzenie, piłkę do bramki posłał wówczas Stąporski, a po 5 minutach przewagę umocnił Cupriak. Taki stan utrzymał się aż do 81. minuty, kiedy ponownie bramkę dla gospodarzy zdobył Mońka. Ostatni gol dla gryfitów padł w 90. minucie za sprawą Dampca, tym samym spotkanie zakończyło się remisem.

Bramki: 34. Mońka, 81. Mońka, 90. Dampc – 10. Leandro (kar.), 57. Stąporski, 62. Cupriak

Gryf Wejherowo: Ferra – Chwastek, Dampc, Kolc, Kamiński, Nadolski, Wicki, Wicon, Mońka, Marczak, Klimczak (59. Tomczak). Rezerwowi: Leleń – Brzuzy, Goerke, Tomczak, Łysiak.

Radomiak Radom: Szady – Sulkowski, Grudniewski, Kościelny, Spychała, Bemba, Kwiek, Cupriak (75. Brągiel), Leandro (73. Agu), Stąporski, Stanisławski. Rezerwowi: Banasiak – Agu, Brągiel, Szpak, Filipowicz, Mkołajczak, Zakrzewski.

Sędzia: Paweł Malec (Łódź)