pełna wersja

GKS Jastrzębie przyjeżdża do Gryfa – oglądaj na żywo

2017-08-03 12:12
GKS Jastrzębie przyjeżdża do Gryfa – oglądaj na żywo
fot. TTM

Druga kolejka i szansa na pierwsze zwycięstwo, choć przeciwnik do najłatwiejszych nie należy. Gryf Wejherowo po kilkumiesięcznej przerwie wraca na własny stadion. Druga seria spotkań w nowym sezonie drugiej ligi przyniosła żółto-czarym starcie z GKS-em 1962 Jastrzębie.

Klub z górnośląskiego Jastrzębia-Zdroju to tegoroczny beniaminek rozgrywek. Rywale mają za sobą niezwykle udany start – w pierwszej kolejce pokonali na własnym terenie aż 5:1 spadkowicza z pierwszej ligi, MKS Kluczbork. Łupem bramkowym podzieliło się aż pięciu piłkarzy GKS-u, chociaż w kadrze „Jastrzębi” próżno szukać rozpoznawalnych nazwisk. Jedynie 26-letni Kamil Szymura i pięć lat starszy Wojciech Caniboł mają za sobą epizodyczne występy na szczeblu ekstraklasy. To właśnie oni stanowią siłę drużyny z Jastrzębia-Zdroju.

Gryf przed tygodniem zremisował 1:1 w Stalowej Woli i taki wynik może być odbierany jako udany wyjazd. Teraz wejherowianie będą próbowali zebrać komplet punktów w starciu z beniaminkiem, który prezentuje na boisku typowy śląski charakter.

Początek meczu Gryf – GKS Jastrzębie na Wzgórzu Wolności w sobotę (5 sierpnia) o godzinie 16:00. O tej samej porze rozpocznie się transmisja na żywo na portalu Nadmorski24.pl.

Redakcja


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (24)

stivi 2017.08.05 16:02
Oceń:

na ktoś link do transmisji ?

wks 2017.08.05 16:00
Oceń:

http://www.nadmorski24.pl/sport/32747-na-zywo-gryf-wejherowo-vs-gks-1962-jastrzebie.html

lulas 2017.08.05 15:59
Oceń:

Gdzie ta relacja?

ale 2017.08.05 15:58
Oceń:

dajcie linka do meczu

GKS 2017.08.05 15:57
Oceń:

Hey skąd takie info

GKS 2017.08.05 15:53
Oceń:

ZAWSZE I WSZEDZIE ZA GKS GIEKSA WALCZACA DO KOŃCA AVE GKS JASTRZĘBIE

Obiektywny 2017.08.05 15:52
Oceń:

Patrząc na grę w pierwszej kolejce Gryfa i GKS to goście powinni dzisiaj bez problemu wygrać.
Cieszy fakt że nawet na tak dalekie wyjazdy i to w 2 lidze,jezdzą kibice,szacunek dla nich,myślę że przyjedzie ich około 150 a mają prawie 700km do pokonania.

Kloszard 2017.08.05 15:51
Oceń:

lups...oficjalnie to ja ci moge przybic piache na ryj.

wks 2017.08.05 15:49
Oceń:

Link bedzię z 5 minut przed godz. 16!

GKS 2017.08.05 15:48
Oceń:
Do Jastrzebie 2017.08.05 15:42
Oceń:

Jak was jest 200 to ja jestem Aldamar Kalldamir

sex 2017.08.05 15:41
Oceń:

Dajcie link na zywo bo ty tylko pewnie bd relacja

roberto75 2017.08.05 15:39
Oceń:

ale gdzie jest jakis link do meczu?

lups 2017.08.05 15:05
Oceń:

Dzis oficjalnie zostanie przybita zgoda widzewa z gks

Toprano 2017.08.05 14:30
Oceń:

sile GKSu stanowia wychowankowie klubu... Pozdro z bieguna poludniowego naszego kraju dla Rzepki I calego Gryfa, 1962 w sercach kubicow wiara wciaz trwa jastrzabek w Herbie kazdy go zna!

Rewol 2017.08.05 14:06
Oceń:

Witam czy ten mecz będzie emitowany zupełnie za darmo i czy będzie tylko wynik pokazywany online??

WKS GRYF 2017.08.05 15:08
Oceń:

TAK MECZ DZISIAJ NA ŻYWO I ZA DARMO NA TYM PORTALU. Będzie też retransmisja w telewizji w poniedziałek. Pewnie jesteś z Jastrzębia, więc możesz sprawdzić czy czasem, nie będzie można obejrzeć retransmisji na ich stronie internetowej: http://www.telewizjattm.pl/
3 punkty dla Gryfa!

Pzdr.

flak 2017.08.05 12:43
Oceń:

zapomniales dodac do tego jeszcze sporą grupe kibicow gornik zabrze i legia warszawa wraz z lechią gdansk

lulek 2017.08.05 12:31
Oceń:

Do wejcherowa jest grupa kibicow gks jastrzebie + ruch chorzow + widzew. Ok 400 a ok 150 juz jest na miejscu

Ultras 2017.08.05 09:26
Oceń:

Obstawiam 1-3 dla GKS Jastrzębie.
Ciekawe ilu przyjedzie kibicu z Jastrzębia na najdalszy wyjazd w sezonie....Myślę że max 100.

Jastrzębie 2017.08.05 10:55
Oceń:

jest nas ok 200, PS SZACUN PIOTREK RZEPKA, AVE GKS