pełna wersja

Juniorzy GOSRiT Luzino zagrali w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu

2018-02-13 11:40
Juniorzy GOSRiT Luzino zagrali w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu

W dniach 9-11.02.2018 roku w Mikołowie (woj. Śląskie) juniorzy młodsi GOSRiT/el professional Luzino zagrali w finałowej rozgrywce Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu. Podopieczni trenera Pawła Radeckiego mieli tam okazje rywalizować z najlepszymi w Polsce drużynami specjalizującymi się w halowej odmianie piłki nożnej. Nie była to zbyt udana wyprawa dla drużyny, która będąc najmłodszym zespołem imprezy, nie dość że musiała rywalizować z wyraźnie lepiej fizycznie prezentującymi się zawodnikami, to jeszcze specjalizującymi się w grze na hali.

Zespól z Luzina rozkręcał się z meczu na mecz, najlepsze zawody rozgrywając w ostatnim meczu z TAF Toruń (4 drużyna mistrzostw) i przegrywając 4:5.

Najlepszymi zawodnikami z Luzina był strzelec 3 goli, jedyny zawodnik z rocznika 2001, Damian Splitthof oraz Łukasz Michałek. Obydwaj nie odstawali warunkami fizycznymi od innych piłkarzy, co widać było na boisku.

Udział młodzieży GOSRiT Luzino w finale Mistrzostw Polski już był wielkim wyróżnieniem dla naszego klubu i na pewno przyczyni się do rozwoju w Luzinie futsalu. Warto dodać, że mistrzem Polski została drużyna Rekord Bielsko Biała, juniorzy lidera Ekstraklasy Futsalu.

Skład GOSRiT/el professional Luzino:

 1. Łukasz Michałek

 2. Bartosz Wolski

 3. Mateusz Gruba

 4. Wiktor Droździel

 5. Szymon Miotk

 6. Szymon Landowski

 7. Bartosz Szpakiewicz

 8. Kacper Pocierznicki

 9. Kacper Bornowski

 10. Damian Splitthof

 11. Mikołaj Nastały

 12. Paweł Selonke

 13. Krzysztof Bollin

 14. Maciej Klebba

Trener Paweł Radecki

Piotr Klecha


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Komentarze publikowane na portalu Nadmorski24.pl są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

zobacz również

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×