pełna wersja

Gryf Wejherowo z wysokim dofinansowaniem z miasta

2018-03-05 11:47
Gryf Wejherowo z wysokim dofinansowaniem z miasta
wejherowo.pl

Żółto-czarni otrzymali od miasta 200 tysięcy złotych. Pieniądze mają pomóc drużynie utrzymać się w drugiej lidze i w ten sposób promować Wejherowo.

Wejherowski Klub Sportowy „Gryf” otrzymał dofinansowanie z miasta Wejherowa w wysokości 200 tys. zł na sportową promocję miasta.

Przekazujemy środki finansowe dla wejherowskiego klubu sportowego, który poprzez swoje osiągnięcia sportowe godnie reprezentuje i promuje miasto – mówi prezydent Krzysztof Hildebrandt. – Piłkarze wejherowskiego Gryfa swoją dotychczasową grą dają nam olbrzymią satysfakcję. W imieniu kibiców gratuluję zawodnikom dotychczasowych sukcesów i życzę im kolejnych zwycięstw.

Umowę podpisali prezydent Wejherowa oraz prezes Gryfa Wejherowo i wiceprezes klubu.

Możemy obiecać, że nadal będziemy promować Wejherowo i pokazywać nasze miasto z jak najlepszej strony – powiedział Piotr Waga, prezes WKS Gryf Wejherowo.

Gryf Wejherowo z 13 punktami znajduje się obecnie na ostatniej pozycji w tabeli II ligi. Żółto-czarni najbliższy mecz zagrają już 10 marca o 13:30 w Łodzi z tamtejszym z ŁKS-em.

Kwt/UM Wejherowo

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (11)

kibic 2018.03.06 08:14
Oceń:

Mam nadzieję, że z dofinansowania skorzystają WRESZCIE juniorzy.

wyborca 2018.03.06 07:52
Oceń:

Wybory ida, to trzeba kasą rzucic..kiedys, to 50k nie chcieli dać nawet

Tylko Gryf 2018.03.05 20:37
Oceń:

Kropla... Choć dobre i to. Wysokie dofinansowanie to dostają w Gdańsku i Gdyni, Gryf dostaje kieszonkowe...

Wks 2018.03.05 18:25
Oceń:

Oby wykorzystali to jak należy...a ostatnia pozycja w tabeli to znikomy sukces czy promowanie miasta tak czy siak samych sukcesów i środka tabeli powodzenia

Prezes 2018.03.05 16:15
Oceń:

Ostatni rok samowolki. Koniec z tymi ukladzikami

och 2018.03.06 17:45
Oceń:

Przyjdą nowe układziki ,żyjemy w republice kolesiostwa ,układy były i będą ,młodzi bez układów wyjeżdzają za granicę

sew 2018.03.05 13:59
Oceń:

kasa do podziału z kasy podatnikow

ju 2018.03.05 13:59
Oceń:

no i kasa do podziału

sąsiadka Ela 2018.03.05 13:36
Oceń:

jak zwykle, to juz jest nudne, tylko GRYF, a reszta organizacji z ochłapami... zeby chociaz to się przekładało na sukces, a tu lipa!!!

ssssssssssssssssss 2018.03.05 12:01
Oceń:

kasa w bloto wywalona i po co?

Żółtoczarny 2018.03.05 22:48
Oceń:

Błoto to masz u siebie przed domem.