19.03.2018 10:33 0 Kwt/WKB Gryf Wejherowo

Kolejne udane zawody zawodników WKB Gryf Wejherowo

źródło: Facebook WKB Gryf Wejherowo

Konrad Stawicki, Dominik Noweta, Weronika Pawlak oraz Viktoria Dombrowska walczyli w Koluszkach. Zawodnicy WKB Gryf Wejherowo kolejny raz odnieśli sukces na ringu.

Swoje walki wygrali debiutujący Konrad Stawicki (3-0) oraz Dominik Noweta. Sporo zamieszania wzbudził pojedynek Weroniki Pawlak.

Weronika Pawlak bezdyskusyjnie jest lepsza od swojej przeciwniczki. Pełna kontrola w każdej rundzie sprawiała nam dużo uśmiechu. W czasie werdyktu przeżyliśmy ogromny szok, gdyż spiker zawodników odczytał werdykt 2-1 dla przeciwniczki. Na punktach siedzieli Paweł Skrzecz, który daje naszej Weronice zwycięstwo w każdej rundzie, i dwóch panów, którzy sędziują pierwszy turniej (uczą się swojego fachu). Po walce wszyscy zgromadzeni w hali nie mogą pogodzić się z tym co się wydarzyło. Sędzia główny zawodów zarządza 15-minutową przerwę i robi odprawę sędziowską – czytamy na stronie WKB Gryf Wejherowo.

Sędzia główny i organizatorzy przeprosili i przyznali się do pomyłki. Weronika Pawlak zostaje uznana najlepszą zawodniczką turnieju.

Ostatnia do ringu weszła Viktoria Dombrowska, która w pięknym stylu pokonała zawodniczkę miejscowego Widzewa.

źródło: WKB Gryf Wejherowo