14.04.2018 18:15 12 Kwt

Gryf Wejherowo zremisował z Garbarnią Kraków

Gryf Wejherowo zremisował z Garbarnią Kraków 2:2. Bramki dla Gryfa strzelali Wojowski i Wicki, dla Garbarni Kalemba.

Gryf stracił prowadzenie w końcówce meczu. Pierwsza bramka dla Garbarni padła po rzucie karnym w osiemdziesiątej dziewiątej minucie, minutę później Garbarnia wyrównała mecz. Do bramki ponownie strzelił Krzysztof Kalemba.

Gryf Wejherowo 2-2 Garbarnia Kraków

Paweł Wojowski 20, Krzysztof Wicki 63 - Krzysztof Kalemba 89 (k), 90

Gryf: 1. Dawid Leleń - 11. Mateusz Goerke, 19. Grzegorz Gulczyński, 5. Krzysztof Wicki, 3. Przemysław Kamiński, 6. Jan Sobociński - 8. Paweł Wojowski, 15. Piotr Kołc, 4. Łukasz Nadolski, 20. Michał Ciarkowski - 22. Piotr Okuniewicz.

Garbarnia: 80. Marcin Cabaj - 16. Łukasz Furtak, 14. Arkadiusz Garzeł, 25. Krzysztof Kalemba, 5. Łukasz Pietras - 17. Filip Wójcik, 8. Marek Masiuda, 15. Wojciech Wojcieszyński (67, 19. Karol Kostrubała), 7. Patryk Serafin (78, 11. Grzegorz Gawle), 28. Szymon Kiebzak - 13. Marcin Siedlarz (46, 21. Serhij Krykun).

żółte kartki: Kamiński, Nadolski, Gulczyński - Furtak, Wojcieszyński, Wójcik. czerwona kartka: Arkadiusz Garzeł (55. minuta, Garbarnia, za obrazę sędziego).

sędziował: Karol Rudziński (Olsztyn).