24.08.2016 19:55 0 Redakcja

Silny Gryf znokautował Polonię

Piłkarze Gryfa rozgromili drużynę z Bytomia na Wzgórzu Wolności w Wejherowie. Mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla gospodarzy, do przerwy 1-0. Bohaterami spotkania są Kołc, Klimczak i Marczak.

Gryfici nie dali szansy gościom, strzelili 4 bramki, które dają im komplet punktów. Mecz pozytywnie dla żółto-czarnych zaczął się układać już w 15 minucie. Piotr Kołc dokonał prawie niemożliwego i strzelił gola z rzutu rożnego. Do końca pierwszej połowy gra była wyrównana. Przełom nastąpił dopiero na początku drugiej części gry, kiedy to Kamil Zalewski z Polonii otrzymał drugą żółtą kartkę, piłkarz musiał opuścić boisko.

Goście próbowali atakować, jednak Gryf grał z wyraźną przewagą. Bramkę Polonii szturmował Adrian Klimczak, który w ciągu trzech minut strzelił dwa gole. Jednak to nie wszystko, bo w doliczonym czasie gry ze zdobytej bramki razem z kibicami i drużyną mógł cieszyć się Michał Marczak.

Składy (źródło lajfy.com):

Gryf Wejherowo: Leleń- Mońka, Bednarski (69. Szur), Nadolski, Dampc, Czychowski (66. Marczak), Łysiak, Czerwiński, Kołc, Klimczak (84. Goerke), Chwastek (77. Ciechański) Rezerwowi: Ferra, Górski, Brzuzy,

Polonia Bytom: Perdijic- Rylukowski (65. Kuzdra), Szal, Janosik, Szyndrowski, Setlak (62. Januszkiewicz), Zalewski, Ceglarz (56. Stefański), Lachowski (59. Chrabąszcz), Musiolik, Kowalczyk Rezerwowi: Michalak, Pelichowski, Tomaszewski