pełna wersja

Spytaj gościa radia Norda FM o... pączki

2017-02-17 14:03
Spytaj gościa radia Norda FM o... pączki

W poniedziałek (20 lutego) o godzinie 14:00 gościem programu radia Norda FM - "Norda na fali" Elżbieta Wenta, właścicielka cukierni E. M. Wenta.

Tematem rozmowy będzie zbliżający się wielkimi krokami Tłusty Czwartek oraz związana z tym dniem akcja charytatywna. W czwartek "Super pączki" pomogą dzieciom.

Masz jakiekolwiek pytanie do radiowego gościa? Napisz je w komentarzu. Najciekawsze zagadnienia prezenter poruszy podczas rozmowy.

Słuchaj radia Norda FM na 88,0 MHz.

Kliknij i słuchaj radia Norda FM online

Redakcja


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (7)

WordsLover 2017.02.20 13:24
Oceń:

Jakie są najdziwniejsze pączkowe i cukiernicze smaki z Polski i ze świata, o których Pani wiadomo? Kiedyś słyszałem pączkach z mięsem czy z kapustą, ktoś to w ogóle je?

Mangora 2017.02.20 13:21
Oceń:

jak wynika z pani doświadczenia, kiedy jemy najwięcej słodyczy, a kiedy najmniej? jest w ogóle jakaś reguła>?

Danaa 2017.02.20 13:20
Oceń:

Interesuje mnie historia akcji oraz geneza samej cukierni

Bardu 2017.02.20 13:19
Oceń:

Jaki jest rekord ilości zjedzonych pączków w państwa cukierni, tak ogólnie, niekoniecznie w Tłusty Czwartek?

Hana 2017.02.20 13:18
Oceń:

Proszę zdradzić przepis na domowe pączki, który Pani zdaniem sprawdza się najlepiej!

etos87 2017.02.20 13:16
Oceń:

zastanawiam się, jak dużym zainteresowaniem cieszą się pączki przez cały rok, w porównaniu do Tłustego Czwartku?

Ogrom 2017.02.20 13:15
Oceń:

Czy "smaki pączków" są wybierane na podstawie opinii klientów?