pełna wersja

Łebcz: zderzenie dwóch volkswagenów

2017-08-12 11:46
Łebcz: zderzenie dwóch volkswagenów
Fot. Żaneta

Do kolizji dwóch aut doszło w Łebczu. Choć zdarzenie wyglądało dość groźnie, nikt nie został poszkodowany.

W sobotę 12 sierpnia puccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczącą kolizji dwóch samochodów w Łebczu. Jako pierwsze poinformowały o tym zdarzeniu portal Nadmorski24.pl czytelniczki, p. Marlena i p. Żaneta, które przejeżdżały w pobliżu feralnego skrzyżowania.

Fot. Marlena Fot. Marlena
Fot. Marlena Fot. Marlena
Fot. Marlena Fot. Marlena
Fot. Żaneta Fot. Żaneta
Fot. Żaneta Fot. Żaneta

Krótko przed godziną 10:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut marki Volkswagen w Łebczu, na skrzyżowaniu ulic Puckiej z Wielewskiego. Sprawca zdarzenia, 20-latek, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 41-latkowi. Ze względu na dość poważne uszkodzenia pojazdów, policjanci zatrzymali oba dowody rejestracyjne aut uczestniczących w kolizji – relacjonuje sier. sztab. Łukasz Brzeziński z Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany 500-złotowym mandatem oraz sześcioma punktami karnymi. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Redakcja


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (19)

Fiat 125p 2017.08.14 08:57
Oceń:

Wiochvagen kontra szajsvagen i wszystko w temacie !!!!!!

Kierowca 2017.08.13 20:25
Oceń:

Nie prawda. Najlepsze samochody dostępny dla polskiego kierowcy to Audi i Kia. VW i BMW ty o symbole widokowego obciachu. Na miarę Władka.

Kasia 2017.08.14 09:22
Oceń:

Ktoś równie dobrze może uznać Audi za symbol widokowego obciachu, a zgaduje ze skoro Pan/Pani je tak chwali to i posiada :) Nie rozumiem tego faworyzowania aut pod tym artykulem. Co to w ogole ma do sytuacji.Kierowca raczej nie identyfikuje się z marka, ewent.na odwrót.Nie życzę bron Boże wypadku, Ale jeśli takowy by się wydarzył to oby pisali o marce Pana auta i jego symbolu widokowego obciachu a nie o tym, ze dobrze ze sie nikomu nic nie stalo.

Kierowca 2017.08.13 20:21
Oceń:

Niech zgadnę ,,GPU kontra GWE ???

co za imbecyl 2017.08.14 15:13
Oceń:

Nie. GD kontra GA! Idź te wiejskie dyrdymały wypisywać na trójwieś.pl

mieszkanka 2017.08.13 16:38
Oceń:

Tam aż się prosi o zbudowanie ronda...
Kolejnym notorycznym wykroczeniem w tym miejscu, jest stawanie samochodów na przejściu dla pieszych...

AntyVW 2017.08.12 17:23
Oceń:

Dwa ViochWageny. Czemu mnie to nie dziwi. Tym pajacom w VW się wiecznie gdzieś spieszy. Gorsi od nich są tylko ci w Ałdi - zwłaszcza z kierownicą po prawej. Przywieźli z UK złom, żeby się na wiosce pokazać, bo ich na normalną furę z PL nie stać i teraz pajacują na każdym zakręcie. ZABRONIĆ rejestrować angliki???

Jansakzhdiam 2017.08.14 09:25
Oceń:

ZABRONIĆ komentować takim ludziom????

Annnana 2017.08.13 09:38
Oceń:

No to zes pojechal co to ma byc Audi sie pisze to po pierwsze po drugie nie samochod czyni kierowce tylko mentalnosc tych zdolnych.

ats 2017.08.13 08:38
Oceń:

Hm kierowca matiz-a czy tico ?:D

SW 2017.08.12 21:53
Oceń:

Jaka zazdrosc przebija przez post. Tak, VW to najlepsze samochody dostepne na kieszen polskiego zjadacza chleba. A tacy jak pan kupuja cos innego, i zazdroszcza. A co ma ta cala sytuacje wspolnego z samochodami z Wielkiej Brytanii? Frustrat albo wariat. Poza tym w tym miejscu nalezy zbudowac rodno, koles ktory spowodowal wypadek nawet nie zwolnil na ustap pierwszenstwa, twierdzil ze nie widzal skrzyzowania!

... 2017.08.12 20:58
Oceń:

Kompleksy należy leczyć u psychologa, a nie na forum. Wszyscy wiemy, że tak na prawdę chciałbyś takiego VW :)

Obiektywny 2017.08.12 18:15
Oceń:

Kierowca srebrnego passata b7 jechal prawidlowo, mial trojke dzieci w pojeździe. Prosze nie wrzucac wszystkich do jednego worka oraz wylewac swoich frustracji na niewinnych, zestresowanych ludzi. Nie pozdrawiam

VVTi 2017.08.12 13:49
Oceń:

a czy p. Marlena lub p. Żaneta otrzymały mandat za prowadzenie samochodu ze smartfonem nad kierownicą i robienie zdjęć w czasie jazdy?

P.marlena 2017.08.12 17:37
Oceń:

Byłam pasażerem samochodu który przejeżdżal :) także przykro mi bardzo chyba takie coś nie jest karane

Redakcja 2017.08.12 14:41
Oceń:

Wszystko wskazuje na to, że oba zdjęcia zostały wykonane z fotela pasażera :)
Pozdrawiamy

VVTi 2017.08.12 16:02
Oceń:

To popatrzcie na pozostałe oba. Pasażer wymachiwał kierowcy telefonem przed oczami?

Jarek 2017.08.12 12:42
Oceń:

Rondo rondo i jeszcze raz RONDO a drugie w Odargowie przy Orlenie - wylot z Dębek

maniek 2017.08.12 12:37
Oceń:

Przy większym ruchu ciężko się przebić przez to skrzyżowanie. Przydałoby się rondo lub światła.