pełna wersja

Ze stolicy Pomorza bezpośrednio do stolicy Grecji

2017-10-13 10:36
Ze stolicy Pomorza bezpośrednio do stolicy Grecji
Fot. Pixabay.com

Mimo informacji o problemach z realizacją bieżących połączeń, irlandzka linia Ryanair nie rezygnuje z ofensywy. Skorzystają na niej pasażerowie z Pomorza, którzy od maja 2018 roku będą mogli polecieć bezpośrednio z Gdańska do Aten.

Nowe połączenie ma być częścią letniego rozkładu lotów irlandzkiego przewoźnika. Z lotów będzie można skorzystać przez cały sezon wakacyjny, od 11 maja do października 2018 roku. Bilety można rezerwować już teraz na stronie internetowej Ryanair.

Przewoźnik zachęca też do korzystania z udogodnień w ramach programu „Always Getting Better”, takich jak obniżona opłata za przewóz bagażu rejestrowanego czy zniżki dla studentów.

Nie jest to pierwsze połączenie irlandzkich linii, które w ostatnich miesiącach uruchomiono na gdańskim lotnisku. O bezpośrednich lotach z Gdańska do Izraela pisaliśmy w tym artykule.

Redakcja/airport.gdansk.pl


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (1)

Tic 2017.10.13 12:49
Oceń:

Ale mi stolica chyba szwabska...

Komentarze publikowane na portalu Nadmorski24.pl są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

zobacz również

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×