pełna wersja

Tajemnicza kolizja na krajowej szóstce – szukają kierowcy

2018-01-12 10:01
Tajemnicza kolizja na krajowej szóstce – szukają kierowcy
Fot. TTM

W piątek (12 stycznia) w nocy kierujący osobowym volkswagenem ściął barierki zabezpieczające drogę krajową nr 6 między Kębłowem a Charwatynią. Przybyli na miejsce policjanci zastali jedynie rozbity samochód.

Do zdarzenia doszło około godziny 1:30. Wiadomo, że samochód na elbląskich tablicach rejestracyjnych poruszał się od strony Strzebielina. Jak można wnioskować ze zniszczeń pojazdu, mógł jechać z dość dużą prędkością.

Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM

Na miejsce przybyli strażacy i policjanci z Wejherowa. Okazało się, że w rozbitym pojeździe nie ma kierowcy. W celu ustalenia, co się z nim stało, użyto psa tropiącego.

Nad sprawą pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, którzy próbują skontaktować się z właścicielem pojazdu. Nie wiadomo, dlaczego sprawca tego zdarzenia drogowego oddalił się w bliżej nieokreślonym kierunku.

Redakcja

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (17)

roman 2018.01.13 19:38
Oceń:

narada PO w sobotę to w słupsku .

NIK 2018.01.12 22:49
Oceń:

1:30? mamy 22:49..

On 2018.01.13 05:40
Oceń:

Tak tak. 1:30 jest wcześniej niż 22

Miastowy 2018.01.12 19:17
Oceń:

To jest wieśwagen B3 - pojechał po bandzie na podwójnym gazie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FALKO NINE SIX MC 2018.01.12 17:04
Oceń:

jaki piany wy chyba jezdzicie pi pianemu ze innych osadzacie wywalil w te barierki slisko bylo mocno walnol i jest w szoku pewnie jak mu szok minie to sie znajdzie

Matio 2018.01.12 14:33
Oceń:

Chetnie Tube wezme jak sie nie znajdzie wlasciciel

.... 2018.01.12 16:35
Oceń:

Puknij się w czoło 5 razy ale mam prośbę tak bardzo mocno się puknij hahhahaha

Leszek 2018.01.12 13:05
Oceń:

Dlatego czuję się troszkę pewniej na drodze gdy widzę czasem policję z alkomatem...Jeszcze przydałby się szybki test na dragi

piotr 2018.01.12 13:04
Oceń:

d**** musiał by ukraść passata b3 :)

oPTY 2018.01.12 12:44
Oceń:

Nie dosyć, ze nie było kierowcy to samochód był bez silnika ;)

Aaaaa 2018.01.12 11:42
Oceń:

Za co kara ? Chyba tylko za to co zastali policjanci bo czy był pijany nikt mu nie udowodni. Jak go jeszcze szukają to pewnie już wytrzeźwiał

kryspin 2018.01.12 15:05
Oceń:

Skoro kierowca "wyparował" inaczej przepadł można przyjąć że był pod wpływem lub nie miał uprawnień. Pewnie już się nie dowiemy jaka była przyczyna..

.... 2018.01.12 16:37
Oceń:

to ze uciekł nie oznacza ze nie miał prawka albo ze pijany był, mógł uciec ze strachu pod wpływem szoku.

x 2018.01.12 19:01
Oceń:

w szoku to był twój stary jak się urodziłeś

AndrzejPL 2018.01.12 10:58
Oceń:

Pewnie był PIJANY jak .....oby kara go nie omineła !!!!!!!!!!!!!!!

asd 2018.01.13 21:56
Oceń:

Dlaczego od razu pijany po prostu mógł być w szoku