pełna wersja

Komenda w Śmiechowie ponownie otwarta dla mieszkańców

2018-02-13 14:00
Komenda w Śmiechowie ponownie otwarta dla mieszkańców
Fot. archiwum

Zakończył się remont budynku Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie-Śmiechowie, który mieści się przy ulicy Gdańskiej 100a. Przebudowa wiązała się z tymczasowymi zmianami w funkcjonowaniu jednostki. Do poniedziałku (12 lutego) komenda była zamknięta dla interesantów.

Zakończył się remont budynku Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie-Śmiechowie, gdzie mieści się Wydział do Zwalczania Przestępczości Gospodarczej. Policjanci wrócili na swoje miejsce, od poniedziałku można ponownie załatwić tam część spraw – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

W ramach remontu zmodernizowano między innymi zadaszenie oraz pomieszczenia, w których policjanci przyjmują interesantów.

Kwt

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (3)

jj 2018.02.20 16:58
Oceń:

Tylko jakoś meneli nie ma komu pogonić spod dworca SKM, łoją od 6 rano, czyli od otwarcia sklepu...

WALENTY 2018.02.14 11:45
Oceń:

Gospodarz w KRAJU to i porządek widać na podwórku,jeszce tylko stare kliki rodzinne odsunąć z gmin,miast i powiatów i będzie dobrze.

Janek 2018.02.13 16:51
Oceń:

Przydałby się tam alkomat .

Komentarze publikowane na portalu Nadmorski24.pl są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

zobacz również

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×