pełna wersja

Dwa wypadki w powiecie puckim, ranne dziecko

2018-04-15 17:53
Dwa wypadki w powiecie puckim, ranne dziecko
fot. Vicaro

W niedzielę (15.04) na terenie powiatu puckiego doszło o dwóch zdarzeń drogowych, pierwszy miał miejsce w Dębogórzu (gmina Kosakowo), kolejny w Łebczu (gmina Puck).

W Dębogórzu zderzyły się dwa auta osobowe oraz dwa motocykle.

Do kolejnego zdarzenia doszło około godziny 16:45 w Łebczu. Jak informują świadkowie, wśród rannych jest dziecko.

Na miejsce wezwano policję, która wyjaśnia przebieg oraz okoliczności tych zdarzeń.

fot. Vicaro
fot. Vicaro

Kwt

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (14)

Meg 2018.04.17 13:33
Oceń:

Noo bo przecież tam jeżdżą tylko ludzie z Łebcza ...
Dziękować Bogu ze nikomu nic się nie stało , szczególnie temu maleństwu !

inko 2018.04.16 11:54
Oceń:

tych buraków z łebcza powinni na ponowne egzaminy wysłać

Wladek 2018.04.16 12:04
Oceń:

A skąd wiesz, że kierowcy byli z Łebcza co cwaniaczku?

chcecxd 2018.04.16 11:38
Oceń:

jak sie zapitala tak sie to konczy!!! chorzy ludzie

Anonim 2018.04.16 11:03
Oceń:

Powinni zrobic rondo w Łebczu na krzyżówce. Miejsce jest. Na zachodzie sa malutkie ronda. Tiry normalnie sobie radza. Sygnalizacja nic nie da. Wypadki i tak beda. Rondo jest najbezpieczniejszym skrzyzowaniem.

roy 2018.04.15 20:27
Oceń:

ale macie problem....na was też kiedyś przyjdzie pora ....kij ma dwa końce więc ...uważajcie...też jesteście niedzielnymi kierowcami

audi a cztery nie bite walone stan idealny 2018.04.15 20:09
Oceń:

Nie umisz jeżdzić Kaszubie.
To nie wsiadaj za kółko tylko doginaj modlić się bo sklepy zamknięte ...

Michał 2018.04.16 19:25
Oceń:

A z ciebie bosy antku, taki mistrz kierownicy.

Kaszub 2018.04.16 12:30
Oceń:

A gdzie ma mieszkac kadzub na kadzubach ty pewnie tu przyjechales z mazur lub slaska bo nie miales co do gara wlozyc

Tomi 2018.04.15 19:07
Oceń:

Już niedługo krzyżówka w Łebczu stanie się znana, niestety z negatywnej strony.

equino 2018.04.15 19:50
Oceń:

ależ ona jest znana. Szkoda, że przy budowie drogi do Władka nie zrobili odpowiednich prac zridem i nie wydzielili gruntów pod rondo. Ogólnie ma tam być zamontowana sygnalizacja.

OBSREWATOR 2018.04.15 20:57
Oceń:

wiejska droga i sygnalizacja ha ha ha

zorro 2018.04.15 19:55
Oceń:

Powinno być rondo, jest miejsce.