Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
12C
noc
5C
jutro
10C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

26.10.2020

17:25

Utrudnienia na skrzyżowaniu w Redzie na drodze krajowej nr 6 przy restauracji Burger King. Zapaliło się auto. Ruch prowadzi policja. Taką informację otzrymaliśmy od naszego Czytelnika.

09:40

Nadal korkuje się krajowa szóstka na wysokości Rumi Janowo – tam postoimy jadąc w obu kierunkach. Zwalniamy na Gdańskiej na dojeździe do ronda na skrzyżowaniu z ulicami Częstochowską i Pomorską. Nadal ciasno jest w rejonie skrzyżowania ulic Wejherowskiej, Puckiej i Gdańskiej w Redzie, gdzie rozpoczęły się prace drogowe, szczególnie ma pasie prowadzącym w kierunku Rumi, ale i w przeciwną stronę wrzucamy niższe biegi. W Wejherowie stoi ulica Transportowa na obu pasach, przytyka się także Batalionu Morskiego w kierunku krajowej szóstki.

08:35

Rośnie korek na krajowej szóstce w Rumi, tym razem stoimy nie tylko od wiaduktu nad tortami kolejowymi do Janowa, ale i jadąc od strony w kierunku budowanego węzła rośnie kolejna pojazdów. Spory ruch panuje na ulicy Hutniczej w Gdyni. W Redzie, w związku z trwającymi tam pracami drogowymi, m.in. zerwanym asfaltem, musimy się liczyć z większymi niż zazwyczaj utrudnieniami. Korek tworzy się na połączeniu ulic Wejherowskiej i Gdańskiej w kierunku Rumi, tłoczno tez robi się na Gdańskiej w kierunku Wejherowa.

07:35

Przypominamy, że trwa przebudowa ulic w Redzie, które dziś weszły w kolejną fazę. Jadąc ulicą Gdańską od strony Wejherowa w Redzie nie można skręcić w lewo, w ulicę Łąkową. Lewoskręt z ulicy Łąkowej w ulicę Gdańską, w kierunku Gdyni, również został zamknięty. Prawoskręty będą działać bez zmian. W związku z powyższym, na ulicy Spokojnej, na odcinku od ulicy Gdańskiej do dawnej ulicy Osiedlowej, będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się i postoju po obydwu stronach ulicy. W tym rejonie robi się coraz tłoczniej.

Warto dodać, że od 26 października zmianie ulegają również trasy autobusów 9, 17 i 18. Szczegóły przedstawia poniższa mapa na stronie mapa.reda.pl.

Jeśli chodzi o pozostałe trasy regionu, to wydłuża się korek na drodze krajowej w Rumi od wiaduktu w kierunku Janowa. Tym samym coraz więcej samochodów i coraz wolniej podąża ulicami Pomorską, Dąbrowskiego i Hutniczą w kierunku centrum Gdyni. Pojazdów przybywa także w Kosakowie na ulicy Żeromskiego w kierunku ronda na skrzyżowaniu z Derdowskiego.

W Wejherowie swoje odstać trzeba chcąc dołączyć się do ruchu na krajowej szóstce na 12 Marca, Chopina, Puckiej, Rybackiej i Kochanowskiego.

07:15

Jadąc ulicą Gdańską od strony Wejherowa w Redzie nie będzie można skręcić w lewo, w ulicę Łąkową. Lewoskręt z ulicy Łąkowej w ulicę Gdańską, w kierunku Gdyni, również zostanie zamknięty. Prawoskręty będą działać bez zmian. W związku z powyższym, na ulicy Spokojnej, na odcinku od ulicy Gdańskiej do dawnej ulicy Osiedlowej, będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się i postoju po obydwu stronach ulicy. Od 26 października zmianie ulegają również trasy autobusów 9, 17 i 18. Szczegóły przedstawia poniższa mapa na stronie mapa.reda.pl.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią

Popularne widoki

pokaż więcej