Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
7C
noc
0C
jutro
5C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

22.11.2019

09:21

Sytuacja na drogach powoli wraca na spokojne tory. Po dość sporym zatorze w okolicach Górki Gościcińskiej ani śladu, podobnie jak spokojne są ulice Wejherowa. Sytuacja na drogach nie uspokoiła się jednak na Przemysłowej, Rzeźnickiej, czy Jana III Sobieskiego, choć jest tam zdecydowanie mniej samochodów niż przed godziną. Spokojna jest też krzyżówka w Redzie i ulica Pucka, na którą aż miło się spogląda tak przejezdną. Poranne poruszenie widoczne jest jedynie w Rumi w okolicach wiaduktu oraz przy krzyżówce Dąbrowskiego ze Starowiejską. W kierunku Gdyni zatrzymamy się na dłuższą chwilę jedynie w okolicy Cisowej. Korkuje się też, nieznacznie, zjazd z Obwodnicy Trójmiasta. Na 216 w kierunku nadmorskich tras przytykać się będą okolice Widlina i Rekowa Górnego.

08:23

Coraz więcej samochodów na naszych Nordowych trasach. Gęściej zrobiło się w Rumi, nie tylko przy wiadukcie stronę Trójmiasta, ale też na głównej przy krzyżówce z Ceynowy czy za wiaduktem przy krzyżówce ze Starowiejską. W Redzie na głównej zrobimy sobie kilka przystanków przy Spokojnej i Łąkowej. Wolniej przejedziemy też Gniewowską na łączniku z Leśną. Pucka w kierunku nadmorskich tras wygląda dobrze, w tamtym rejonie przytykać się będzie tylko wjazd do Redy od strony Górki Rekowskiej. 216 przejezdna, przystanki zrobimy sobie jedynie w okolicach Celbowa. Bardziej martwiłabym się o objazd Żelistrzewem, Smolnem i Mrzezinem, tam dość sporo samochodów. Patrząc na 218 w Wielkiej Piaśnicy problemem może być krzyżówka na wysokości Domatówka. Później już wszystkie drogi zmierzają do Wejherowa, gdzie na samej głównej nie ma większych problemów. Te zaczynają się na Przemysłowej, a większą liczbę aut widać na Jana III Sobieskiego czy Puckiej. Porannym problemem może być przejechanie płynnie krajową 6stką Górki Gościcińskiej w kierunku Wejherowa.

07:22

Piątkowy poranek powili widać na drogach, na szczęście jedynie w kilku miejscach. Nieznaczne poruszenie widać w Okolicach Górki Gościcińskiej oraz na krajowej 6 przez krzyżówką z Zamostną w Bolszewie. Podobne zaczyna się coś dziać na ulicach Wejherowa. Tutaj od samego rana sporo samochodów na Przemysłowej, Jana III Sobieskiego, Świętego Jana czy Sienkiewicza. Głowna – jeszcze o tej porze nie będzie sprawiała większym problemów. Zaglądamy do Redy, tutaj wzmożony ruch widać jednie w okolicach Łąkowej i przy krzyżówce z Obwodową. W Rumi przytykać się będzie Dębogórska i krzyżówka Kosynierów z Kościuszki, poza tym najwięcej samochodów spotkamy na zjeździe z wiaduktu w Rumi od strony SKM Janowo. Dalej w stronę Trójmiasta zrobimy sobie kilka przystanków przez Cisową i w samym Grabówku. Oprócz tego Obwodnica Trójmiasta jak najbardziej przejezdna. Poranne poruszenie widać też w Pierwszynie na krzyżówce i Minkowicach. Na światłach w Pucku też możemy stracić dłuższą chwilę.

21.11.2019

16:25

Gęsto zrobiło się na ulicach Wejherowa, zwłaszcza w okolicy ronda Świętego Leona, Jana III Sobieskiego, czy Sienkiewicza. Dalej sporo samochodów widać na Przemysłowej i w okolicy Górki Gościcińskiej. Do Redy dojedziemy z nieco większymi przystankami. Poczekamy trochę na głównej krzyżówce, o tej godzinie już nie wjedziemy spokojnie na Pucką. Na samej 216 też przybyło nieco aut, ta trasa nie zajmie więcej czasu, ale kilkukrotnie zdejmiemy nogę z gazu. Gdynia, tutaj też gęściej niż przed godziną. Dalej stoi Grabówek, Cisowa i Chylonia, Korkuje się też zjazd z Obwodnicy i jej odcinek przy zjeździe na estakadę. Im dalej w stronę Rumi tym wolniej. No może nie żółwim ale na pewno spokojnym tempem jedziemy pod zjazd SKM Janowo na wiadukt. Za nim, do Redy pojedziemy normalnym tempem. Przytykać się też będą okolice aquaparku w Redzie i MOKSiRu w Rumi.

15:23

Czwartkowe popołudnie powoli nam się rozkręca. W Gdyni o tej porze już tłoczno na wysokości Grabówka w kierunku Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Obwodnica Trójmiasta i estakada wyglądają na ten czas spokojnie, Korkuje się sam zjazd w Gdyni na Morską i od tego miejsca czekają nas też dłuższe przystanki ciągnące się przez SKM Janowo aż do zjazdu w Rumi. Podobnie tłoczno jest na całej długości Dąbrowskiego i Dębogórskiej między rondem a MOKSiRem. Do Redy dojedziemy bez większych problemów, zatrzymując się przed głównym skrzyżowaniem. Sporą ilość samochodów widać na Puckiej, ale ta, jeszcze jest w miarę przejezdna. W Wejherowie sytuacja jest najspokojniejsza. Tutaj główna krajówka nie stwarza większych problemów. Uważajmy jedynie na popołudniowy ścisk na Sobieskiego, Rzeźnickiej, Świętego Jana i Przemysłowej. Tłoczniej też zaczyna się robić przy Górce Gościcińskiej. Spoglądamy jeszcze na 216 – w kierunku nadmorskich tras, jeżeli przedostaniemy się przez Pucką – to będzie już z Górki, podobnie jak 218 przez Piaśnicę, zielono aż miło.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej