Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
22C
noc
14C
jutro
24C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

14.07.2020

09:22

Większy ruch na Hutniczej i Północnej, podobnie jak większe opóźnienie może nas czekać przed wlotem na Obwodnicę na wysokości Cisowej. Ta z kolei będzie pozwalała na swobodny przejazd podobnie jak estakada. Podobnie jak w Gdyni, więcej samochodów widać w Rumi, zwłaszcza na wiadukcie i Starowiejskiej. Korki nie odpuszczają także w Redzie po 9:30. Utrudnienia widać na Gdańskiej przed główną krzyżówka i na Puckiej w kierunku nadmorskich tras. Droga prowadząca nad morza przejezdna, więc można korzystać. 216-stka nie będzie sprawiała kłopotów a te napotkamy jedynie nad samym morzem we Władysławowie, czy Jastrzębiej Górze. Poranny ruch widoczny jest w centrum Wejherowa, gdzie wolniej przejedziemy okolice ronda przy 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnicką, ale także Chopina.

08:24

Dość spokojnie wygląda sytuacja na krajowej 6-stce w Wejherowie, podobnie jak w okolicach Górki Gościńskiej. W centrum miasta nogę z gazu ściągniemy na 12 Marca, Roszczynialskiego czy Świętego Jana. Poranny ruch widać na Puckiej i Gdańskiej w Redzie, poza tym, między Redą a Rumią czekają nas tylko punktowe spowolnienia. W centrum Rumi panuje spokój i cisza, redukcja biegów możliwa jedynie na Dąbrowskiego. Z kolei nieco gęściej w Gdyni o poranku. Po 8:00 w małych korkach utniemy na Puckiej. Nieco dłużej niż zwykle przejedziemy odcinek Cisowej i Chyloni w kierunku Gdyni głównej, a w odwrotnym kierunku postoimy nieco pod wiaduktem w stronę Rumi.

07:25

Jak na wakacje przystało zaczynami od powiatu puckiego. Większej ilości aut należy się spodziewać o poranku jedynie w okolicach Jastrzębiej Góry czy Krokowej. Poza tym 216- zarówno na trasie od Władysławowa do Pucka i Pucka do Redy, choć na tym drugim odcinku nogę z gazu ściągniemy w Sławutowie i Celbowie w kierunku Pucka. Pod 7:00 Pucka to już w Redzie – będzie robiło się coraz tłoczniejsza, ale śmiało pozwoli nam na swobodny przejazd. Największych utrudnień w Redzie spodziewajmy się na samej głównej krzyżówce, choć widać, że w tym miejscu panuje jeszcze cisza i spokój. W Wejherowie punktowe spowolnienia na sygnalizacji świetlnej, a w centrum redukujemy biegi na Chopina, 12 Marca, Sobieskiego. Bez obaw, nic nie zapowiada spóźnienia do pracy. Nie spóźnimy się także podróżując w po Rumi, wolniej co prawda na wysokości wiaduktu i na Starowiejskiej, ale z kolei na trasie do Gdyni, z wyjątkiem przystanku w Cisowej przed wlotem na Obwodnicę, całkiem szybko i przyjemnie. korkuje się jedynie pod estakadą na i na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta.

13.07.2020

16:24

Nadal sporo samochodów porusza się krajową szóstką pomiędzy Wejherowem a Lęborkiem, biegi redukujemy na wysokości Gościcina. Przejezdnie natomiast zrobiło się na ulicy Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie powoli ale płynnie jedziemy ulicami Jana III Sobieskiego, Dworcową, Sienkiewicza oraz 3 Maja. W Redzie zupełnie zatkana jest ulica Pucka, ale tym razem tylko na pasie w kierunku Półwyspu. W Rumi bez zmian - postoimy na drodze krajowej nr 6 na dojazdach do wiaduktu. Od strony Gdyni sznur samochodów nadal ciągnie się od zjazdu na Obwodnicę Trójmiasta. Podobnie w Gdyni, nie rozpędzimy się na Hutniczej oraz Estakadzie Kwiatkowskiego w stronę Obłuża. Jedynkę wrzucamy w Kosakowie, na ulicy Żeromskiego i Derdowskiego jadąc w stronę Pierwoszyna. Na nadmorskich trasach również nic się nie zmieniło przez ostatnią godzinę, w cierpliwość trzeba się uzbroić we Władysławowie na dojazdach do ronda głównego oraz w Jastrzębiej Górze na ulicy Rozewskiej.

15:27

Coraz więcej samochodów przemieszcza się na krajowej szóstce pomiędzy Wejherowem a Lęborkiem,, zwolnić trzeba na wysokości Gościcina. Powoli korkuje się też ulica Zamostna w Bolszewie. W Wejherowie gęsto od pojazdów jest na Jana III Sobieskiego, Dworcowej, Sienkiewicza oraz 3 Maja w stronę ronda. Nie rozpędzimy się też na Rzeźnickiej. W Redzie zupełnie zatkana jest ulica Pucka w obu kierunkach, lepiej też omijać ulicę Morską. W Rumi postoimy na drodze krajowej nr 6 na dojazdach do wiaduktu. Od strony Gdyni sznur samochodów ciągnie się aż od zjazdu na Obwodnicę Trójmiasta. Jeśli chodzi o Gdynię, to jedynkę wrzucamy na Hutniczej oraz Estakadzie Kwiatkowskiego w stronę Obłuża. Redukcja biegów czeka nas też w Kosakowie, na ulicy Żeromskiego jadąc w stronę Pierwoszyna, podobnie jak na ulicę Derdowskiego. Na nadmorskich trasach w cierpliwość trzeba się uzbroić we Władysławowie na dojazdach do ronda głównego oraz w Jastrzębiej Górze na ulicy Rozewskiej.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej