Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
5C
noc
1C
jutro
5C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

20.02.2020

08:29

Przybyło pojazdów na krajowej szóstce między Kębłowem a Gościciniem, gdzie zator liczy obecnie ponad kilometr. Inne odcinki trasy między Lęborkiem a Wejherowem są przejezdne. W Bolszewie tłoczno jest na Leśnej i Zamostnej, a w Luzinie – na Młyńskiej i Wilczka. W Wejherowie, podobnie jak przed godziną, najmocniej zwalniamy na Sobieskiego, 3 Maja i Chopina, przede wszystkim w okolicy szpitala. Oprócz spowolnienia na ulicy Puckiej, nie ma poważniejszych utrudnień w Redzie. W Rumi nie odpuszczają utrudnienia na krajowej szóstce, wprost przeciwnie – zator utrzymuje się od skrzyżowania z ulicą Ceynowy aż do galerii handlowej na Sobieskiego. Na północy Gdyni wolniej pojedziemy między Pogórzem a Obłużem. Morska w stronę centrum może się korkować na Cisowej, Leszczynkach i Grabówku. Nie odpuszczają jeszcze korki na całej długości Hutniczej. Poza około półkilometrowym zatorem, który uformował się przy zjeździe na wspomnianą Morską, nie ma poważniejszych utrudnień na Obwodnicy Trójmiasta. Redukcja prędkości będzie konieczna przed skrzyżowaniem Rumskiej z Kaszubską w Pierwoszynie. Podobnie jest u zbiegu ulic Szkolnej i Dworcowej w Połchowie. W Pucku zwalniamy na Wojska Polskiego i Helskiej, w Gnieżdżewie – na Dworcowej, a we Władysławowie – na Drodze Chłapowskiej i Żwirowej.

07:26

Krajowa szóstka w Wejherowie może nieco przytykać się na wysokości przystanku SKM na Śmiechowie. Jeśli chodzi o inne ulice, największy ruch panuje w śródmieściu – na Sobieskiego i 3 Maja. Spowolnienia są też możliwe na Chopina i Ofiar Piaśnicy. Z porannymi niedogodnościami trzeba się już liczyć na Szkolnej i Zamostnej w Bolszewie. Z kolei jadąc krajówką od strony Lęborka, zwalniamy przede wszystkim w Gościcinie. Póki co, poważniejszych utrudnień nie ma na ulicach Redy. W Rumi natomiast zakłócenia w płynności ruchu dotyczą przejazdu krajową szóstką w stronę Janowa. Zmianę świateł można stracić m.in. w pobliżu galerii handlowej na Sobieskiego. Poza tym wolniej pokonamy ulice Kosynierów, Starowiejską i Dąbrowskiego. Przytykają się główne arterie prowadzące do centrum Gdyni, a więc Morska i Janka Wiśniewskiego. Ruch gęstnieje też na Hutniczej, przede wszystkim w pobliżu skrzyżowania z Pucką. Na północy miasta problemy komunikacyjne mogą utrudniać jazdę na Unruga, Śmidowicza i Płk. Dąbka. Jeśli chodzi o Obwodnicę Trójmiasta, niewielkie opóźnienia są możliwe przy podjeździe od Chyloni do Chwarzna i w okolicach Wielkiego Kacka. Nogę z gazu na pewno trzeba zdjąć na Chrzanowskiego i Żeromskiego w Kosakowie. W Pucku poranne poruszenie widać już na Wejherowskiej. Spokojnie jest na razie na ulicach Władysławowa i Helu. Może za to korkować się dojazd wojewódzką 218-stką do ronda w Krokowej.

19.02.2020

16:36

Przybyło samochodów w Małym Trójmieście Kaszubskim, zwłaszcza na ulicach Redy i Rumi. Korkuje nam się Gdańska w Redzie i jej wylot na Łąkową, sporo problemów będziemy też mieli z płynnym przejazdem przez Rumię zarówno przed wiadukt jak i w centrum. Spore zamieszanie zrobiło nam się nas Kosynierów, Dąbrowskiego czy Dębogórskiej. To z pewnością najgorsze miejsca dla tych, dla których dzisiaj każda minuta cenna. Sporo czasu możemy też stracić też w okolicach Trójmiasta. Korek za zjazdem na Lotnisko w kierunku Gdyni, korki będą też na estakadzie Kwiatkowskiego. Patrząc dalej w kierunku Wejherowa, droga krajową 6-stką będzie bez większych problemów, a nawet w centrum nie będzie zbyt dużych korków. W dalszym ciągu jednak jest kilkukilometrowy zator między Bolszewem a Gościcinem. W związku z imprezami w Trójmieście, które odbędą się dziś wieczorem, kierowcy powinni przygotować się na wzmożony ruch na drogach. W Ergo Arenie i z kolei w Gdyni Arena o godz. 19 występuje Dawid Podsiadło. Na drogach dojazdowych do obiektów, mogą powstać korki.

15:22

O tej porze zakorkowane jest już Trójmiasto. Problemy zaczynają się od Grabówka w kierunku Małego Trójmiasta Kaszubskiego, większej ilości samochodów możemy się też spodziewać Na Hutniczej i Janka Wiśniewskiego. Spore korki zaczynają się też na estakadzie od strony Obłuża. W Rumi tradycyjnie o tej porze zwolnimy podczas zjeżdżania z wiaduktu oraz na Dąbrowskiego i Dębogóskiej. Ciężko też będzie o przejazd Kosynierów a później Morską i Obwodową, ale patrząc na ulicę Gdańską tamtędy też nie będzie to bezproblemowa podróż. Główna krzyżówka z kole i Redzie będzie przejezdna podobnie jak Pucka w kierunku nadmorskich tras. W Wejherowie jak co środę nie będzie niespodzianek na krajowej 6-stce, a centrum będzie solidnie zakorkowane. Uważajmy na Świętego Jana, Rzeźnicką, Sobieskiego czy Batalionu. Dla Tych którzy krajową 6 będą próbowali poruszać się między Bolszewem a Gościcinem radzimy uzbroić się w cierpliwość co dotyczy zarówno jednego jak i drugiego kierunku jazdy.

09:26

Może jeszcze przytykać się dojazd do krajowej szóstki ulicą Wilczka w Luzinie. Spokojniej niż przed godziną jest już za to na Szkolnej i Zamostnej w Bolszewie. Podobnie jak przez cały poranek, nie ma poważniejszych utrudnień na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Miejscowe spowolnienia mogą się utrzymywać w Strzebielinie i Gościcinie. Spokojnie jest też na ulicach Wejherowa, gdzie krajówka umożliwia sprawny przejazd przez miasto w obu kierunkach. Spowolnień można się jeszcze spodziewać na Sobieskiego, Strzeleckiej, 3 Maja i Roszczynialskiego. W Redzie korkuje się Łąkowa przy zjeździe na Gdańską. Wolniej pojedziemy też Pucką. W Rumi natomiast redukcja prędkości będzie konieczna na Kosynierów, Starowiejskiej i Sobieskiego, u wylotu Sabata. W Gdyni odpuściły poranne korki na Morskiej, którą można już całkiem płynnie poruszać się w stronę centrum. Jadąc Hutniczą, zwalniamy przede wszystkim w okolicach skrzyżowania z Pucką. Z kolei w śródmieściu utrzymuje się wzmożony ruch na Świętojańskiej i Warszawskiej. Praktycznie żadnych utrudnień nie ma za to na obu jezdniach Obwodnicy Trójmiasta. Możliwe są jeszcze miejscowe spowolnienia między Kosakowem a Pogórzem. Poza nieznacznym opóźnieniem przed skrzyżowaniem w Celbowie, nie ma utrudnień na całej długości wojewódzkiej 216-stki. W Pucku nogę z gazu zdejmujemy na Wojska Polskiego oraz w pobliżu skrzyżowania Helskiej z 10 Lutego. We Władysławowie podobnie jest na Żwirowej i Drodze Chłapowskiej.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej