Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
10C
noc
5C
jutro
7C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

21.11.2019

09:27

W Wejherowie nadal największe kłopoty może sprawiać pokonanie ulicy Przemysłowej. Wolniej pojedziemy także ulicami Ofiar Piaśnicy, Sobieskiego i 3 Maja. O porannych utrudnieniach można już zapomnieć na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Stabilizuje się też sytuacja na Zamostnej w Bolszewie. Powodów do niepokoju kierowcy nie powinni mieć w Redzie, gdzie zdecydowana większość ulic jest w pełni przejezdna. Miejscowe spowolnienia są możliwe na Puckiej i Gniewowskiej. W Rumi natomiast poważniejsze utrudnienia są możliwe na I Dywizji Wojska Polskiego, Starowiejskiej i Dąbrowskiego. W miarę sprawnie można już dotrzeć Morską do centrum Gdyni. Większego zagęszczenia ruchu można się jeszcze spodziewać w obrębie skrzyżowania Puckiej z Hutniczą. Utrudnień nie ma też na Obwodnicy Trójmiasta – jedynie przy zjeździe w Chyloni trzeba się liczyć z kilkusetmetrowym zatorem. Poranny spokój panuje także na większości dróg i ulic powiatu puckiego. Punktowe spowolnienia mogą utrudniać jazdę na Rumskiej w Pierwoszynie czy Dworcowej w Mrzezinie. Wojewódzka 216-stka umożliwia sprawną jazdę na północ regionu. Jedynie przejazd przez Puck może być nieco bardziej problematyczny. Poważniejszych utrudnień nie ma na nadmorskiej 215-stce, od Karwi, przez Jastrzębią Górę, aż do Władysławowa.

08:25

Poranne utrudnienia można odczuć na odcinku między Barłominem a Luzinem. Tłoczno jest też na ulicach Chłopskiej w Kębłowie i Zamostnej w Bolszewie. Jeśli chodzi o krajową szóstkę, przybyło aut przy zjeździe z Górki Gościcińskiej w stronę Wejherowa, gdzie zator liczy ponad kilometr. W samym Wejherowie utrzymuje się duży ruch na ulicy Przemysłowej, a także na Chopina i Sobieskiego. W centrum wolniej pojedziemy 3 Maja, Rzeźnicką i Wniebowstąpienia. W miarę spokojnie jest w Redzie, gdzie zwalniamy przede wszystkim na Puckiej, przy dojeździe do przejazdu kolejowego. W Rumi natomiast utrudnień trzeba się spodziewać w okolicach skrzyżowania Starowiejskiej z Dąbrowskiego oraz przed rondem u zbiegu Dębogórskiej i Ceynowy. W Gdyni najpoważniejszych utrudnień trzeba się spodziewać na Hutniczej, od Puckiej do estakady. Na płynną jazdę nie ma też szans na początkowym odcinku Morskiej, od granicy z Rumią do wjazdu na obwodnicę. Jeśli chodzi o ekspresówkę, kilkusetmetrowe spowolnienia są możliwe w okolicach Wielkiego Kacka i Osowej, na jezdni w stronę Gdyni. Miejscowe spowolnienia są możliwe między Połchowem a Mrzezinem, a także w Żelistrzewie. W Pucku zagęścił się ruch na ulicach Helskiej, Wejherowskiej i Wojska Polskiego. Podobnie jest na Dworcowej w Gnieżdżewie. Natomiast we Władysławowie zwalniamy na Żwirowej. Nogę z gazu warto też zdjąć między Łebczem a Strzelnem.

07:26

Ponad kilometrowe spowolnienie utrudnia jazdę kierującym na Obwodnicy Trójmiasta, w okolicach Wielkiego Kacka, na jezdni w stronę Gdyni. To efekt dwóch porannych stłuczek, do których doszło kilkadziesiąt minut temu. Na szczęście, inne odcinki ekspresówki są przejezdne. Morska w Gdyni, w stronę centrum najmocniej korkuje się na Cisowej. Coraz więcej aut pojawia się też w okolicach skrzyżowania Puckiej z Hutniczą. W Rumi natomiast mogą się przytykać okolice wylotu Towarowej na Sobieskiego. Póki co, większych utrudnień nie ma na ulicach Redy. W Wejherowie na poranne utrudnienia można już ponarzekać na Przemysłowej, Batalionu Morskiego i Sobieskiego. W Bolszewie to samo dotyczy ulic Szkolnej i Zamostnej. Jeśli chodzi o krajową szóstkę z Lęborka do Wejherowa, nie występują większe niedogodności w ruchu. Miejscowe spowolnienia są możliwe w Strzebielinie i Gościcinie. Poranne utrudnienia dają się już we znaki na ulicach Chrzanowskiego i Żeromskiego w Kosakowie. Przytyka się może również odcinek między Rewą, Mostami a Pierwoszynem. Zwalniamy przed skrzyżowaniem Kasztanowej z Łąkową w Żelistrzewie. Redukcja prędkości przyda się też na odcinku z Darzlubia do Połczyna.

20.11.2019

16:23

Zaczynamy od sporych korków w Redzie, z informacji od naszych słuchaczy wynika, że ciężarówka blokuje przejazd przy krzyżówce w Obwodową. Tym miejscu ruch może być utrudniony. Zawsze zostaje objazd Drogowców, Gniewowską i Leśną. Sporo aut przybyło także w okolicy wiaduktu w Rumi, zwłaszcza przy zjeździe SKM Janowo i Dąbrowskiego czy Kosynierów. W trójmieście również się zagęściło. Grabówek praktycznie stoi od samej Gdyni Głównej w kierunku Wejherowa. Nieco lepiej jest w przypadku Chyloni i Cisowej. Pucka w Redzie już zwalnia, tam już jest komplet samochodów i trochę poczekamy. Na szczęście jeżeli chodzi o Wejherowo, tutaj nie ma aż takiego wielkiego problemu. Z wyjątkiem Jana III Sobieskiego, Rzeźnickiej, Sienkiewicza i świętego Jana to na pozostałych ulicach nie stracimy zbyt wiele czasu. Ten możemy stracić z kolei w okolicach Górki Gościcińskiej.

15:22

Środa na drogach Trójmiejskich wygląda jeszcze dość spokojnie. Punktowe spowolnienia będą na wysokości Grabówka a dalej Chyloni i Cisowej w stronę Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Na tę chwilę zjazd SKM Janowo wygląda jeszcze dość spokojnie. Tłoczniej jest w samym centrum Rumi na Dąbrowskiego i Dębogórskiej. Podobnie jest na rondzie przy Kosakowie. Trasa z Rumi do Redy wygląda przyjaźnie, korki zaczną się przed głównym skrzyżowaniem w Redzie. Na puckiej też przybyło znacznie samochodów. Patrząc dalej na krajową 6stkę myślę, że śmiało można tędy przejechać a zatrzymywać się jedynie na światłach. Nogę z gazu będzie trzeba zdjąć jednak przy rondzie Św. Leona, na Świętego Jana, Sienkiewicza, Jana III Sobieskiego i Przemysłowej. Na ulicach powiatu puckiego nieznaczne poruszenie w okolicach Zdrady, Połczyna i samego Pucka. Z kolei w obrębie Górki Gościcińskiej już nie wygląda tak dobrze. Spore korki w jedną i w drugą stronę.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej