Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
15C
noc
8C
jutro
15C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

29.05.2020

16:25

To nie najlepszy dzień dla zmotoryzowanych w Małym Trójmieście Kaszubski, dla nic powroty z Gdyni o czasie graniczą dzisiaj z cudem. Gigantyczne korki tworzą się od samej Gdyni Głównej i potrwają do samego skrzyżowania w Redzie. Nie dostaniemy się tam szybko, ani główną ani objazdami Hutniczą, Kosynierów czy Morską obok aquaparku. Dojazd z Gdyni do Kosakowa Wiejską też będzie utrudniony. Mamy informację, że w Kosakowie doszło do wypadku, nie znamy jeszcze szczegółów. 216 – zdecydowanie większy ruch niż zwykle, podobnie jak objazd Mrzezinem, Żelistrzewem i Smolnem. Nici z płynnego przejazdy 218 w Wielkiej Piaśnicy, i 213 – w okolicach Połczyna i Zdrady.

15:13

W dalszym ciągu spore utrudnienia na DK 6 w kierunku Wejherowa, z powodu awarii ciężarówki na drodze krajowej nr 6 w Redzie, na wysokości wylotu ulicy Gniewowskiej, zablokowany jest jeden pas ruchu. Korek w stronę Wejherowa sięga obecnie wiaduktu w Rumi. Niestety, zakorkowana jest również równoległa ulica Kosynierów. Zator ciężko ominąć też Cegielnianą, która podobnie jak inne ulice stoją. Kolejne większe utrudniania widać w Gdyni, gdzie wolniej przejedziemy zjazd z Obwodnicy na Morską i dalej w kierunku Rumi. Dla tych, którzy próbują przedostać się do powiatu puckiego długa droga czeka przez Wiejską w Kosakowie.

13:46

Ciężarówka blokuje jeden pas DK nr 6 w Redzie

Z powodu awarii ciężarówki na drodze krajowej nr 6 w Redzie, na wysokości wylotu ulicy Gniewowskiej, zablokowany jest jeden pas ruchu. Korek w stronę Wejherowa sięga obecnie wiaduktu w Rumi. Niestety, zakorkowana jest również równoległa ulica Kosynierów. Zator można ominąć, korzystając z przejazdu ulicami Towarową, Cegielnianą i Leśną.

09:25

Poranne poruszenie, nad samym morzem, na wojewódzkiej 215-stce, można zauważyć przede wszystkim w Karwi, Jastrzębiej Górze i Chłapowie. We Władysławowie przytykają się ulice Żeromskiego, Starowiejska i Żwirowa. Z kolei jadąc w stronę Helu przez półwysep, zwalniamy w Chałupach, Jastarni i Juracie. W Pucku natomiast może się przytykać skrzyżowanie Helskiej z Żarnowiecką. Na wojewódzkiej 213-stce największy ruch utrzymuje się w okolicach Starzyna. Podobnie jak przez cały poranek, dobra sytuacja drogowa panuje na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Punktowe spowolnienia są prawdopodobne tylko w Strzebielinie i Gościcinie. Może lekko przytykać się dojazd do Wejherowa ulicami Szkolną i I Brygady Pancernej od strony Bolszewa. W samym mieście nie rozpędzimy się przede wszystkim na Sobieskiego, 3 Maja, 12 Marca i Roszczynialskiego. Niezłe warunki drogowe utrzymują się w Redzie, gdzie największego ruchu trzeba się spodziewać w pobliżu świateł na skrzyżowaniu Gdańskiej z Pucką. Biegi redukujemy też na Łąkowej i Gniewowskiej. W Rumi utrudniony jest nieco przejazd krajową szóstką, co dotyczy przede wszystkim okolic wylotu ulicy Ceynowy. Poranne utrudnienia nie do końca odpuściły też na Starowiejskiej. Na brak drogowego towarzystwa nie można narzekać na Hutniczej w Gdyni, choć robi się tam już coraz bardziej pusto. Z kolei Morska w stronę centrum najmocniej może się przytkać na odcinku od Cisowej do Chyloni. Niewiele się zmieniło na Obwodnicy Trójmiasta – pełny spokój panuje na obu jezdniach ekspresówki.

08:28

Przytyka się nieco dojazd ulicą Wilczka w Luzinie w stronę krajowej szóstki. Większy ruch niż przed godziną można odczuć na Wejherowskiej w Gowinie i Zamostnej w Bolszewie. Jeśli chodzi o trasę między Lęborkiem a Wejherowem, sytuacja jest dość stabilna. Poważniejszego spowolnienia można spodziewać się jedynie przy zjeździe z Górki Gościcińskiej. W Wejherowie zwalniamy przy dojeździe do nowego ronda na Przemysłowej. Poza tym poranne poruszenie najmocniej można odczuć w śródmieściu, przede wszystkim na ulicach 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. W Redzie wolniej pokonamy aleję Lipową i ulicę Pucką. Przytyka się też Gdańska na wysokości dworca kolejowego. W Rumi natomiast redukcja prędkości będzie konieczna przy dojeździe do skrzyżowania ulic Kościuszki i Kosynierów oraz na Dąbrowskiego. Jak na tę porę dnia wyjątkowo spokojnie jest na ulicy Hutniczej w Gdyni. Nie najgorzej jest też na Morskiej w Gdyni, gdzie punktowe spowolnienia są możliwe przede wszystkim na Chyloni i Grabówku. W śródmieściu największe zagęszczenie ruchu panuje na Jana z Kolna i Wójta Radtkego. Na Obwodnicy Trójmiasta nie ma za to praktycznie żadnych utrudnień. Korkuje się odcinek między Kosakowem a Pogórzem. Spory ruch panuje też w Żelistrzewie. W Pucku zwalniamy również na Wojska Polskiego, Wejherowskiej i 10 Lutego. We Władysławowie podobnie jest na Żeromskiego. Może przytykać się dojazd do Jastrzębiej Góry od strony Mieroszyna.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej