Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
24C
noc
11C
jutro
19C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

25.09.2020

08:21

Przybywa samochodów na krajowej szóstce, zwalniamy na wysokości Gościcina. W Wejherowie swoje odstać trzeba chcą się włożyć do ruchu na drodze krajowej na Puckiej, Chopina i Batalionu Morskiego. Przytyka się też Strzelecka na skrzyżowaniu z 3 Maja. W Redzie tłoczno robi się na Puckiej i na Gdańskiej w kierunku Półwyspu Helskiego. W Rumi stoi ulica Jana III Sobieskiego w obu kierunkach.

07:29

Wydłuża się korek na Jana III Sobieskiego w Rumi, sznur samochodów ustawia się od wiaduktu nad torami kolejowymi do Janowa, gdzie trwają prace związane z budową węzła integracyjnego. Cierpliwość przyda się kierowcom jadącym w stronę Gdyni. Zatory utworzyły się także na ulicach Dąbrowskiego i Pomorskiej do ronda Unii Europejskiej i dalej na Dąbrowskiego w kierunku Trójmiasta. W Wejherowie przybywa pojazdów na ulicy Jana III Sobieskiego, zwalniamy też na rondzie łączący, tę ulicę z Sienkiewicza i 3 Maja. Warto tez w miarę możliwości omijać Kosakowo, tam na ulicy Żeromskiego i Chrzanowskiego w kolejce czekamy na wjazd na rondo na krzyżówce tych ulic.

24.09.2020

08:30

Informacje zaczynamy od tego, że doszło do wypadku dwóch samochodów w Kostkowie na ulicy Wejherowskiej, w związku z tym są utrudnienia w ruchu. Jeśli chodzi o aktualną sytuację n drogach to z utrudnieniami trzeba się liczyć na drodze krajowej nr 6 pomiędzy Wejherowem a Lęborkiem na wysokości Gościcina. W Rumi nogę z gazu trzeba ściągnąć ja ulicy Jana III Sobieskiego od wiaduktu do węzła Janowo. Nie rozpędzimy się także na ulicy hutniczej w kierunku Gdyni.

07:39

W Kostkowie na ulicy Wejherowskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały poszkodowane. Wprowadzono ruch wahadłowy.

07:25

Można by było powiedzieć, że bez przeszkód podróżować można całym regionalnym odcinkiem drogi krajowej nr 6 gdyby nie jeden poważny wyjątek… Korek bowiem tworzy się na ulicy Jana III Sobieskiego w Rumi od wiaduktu nad torami kolejowymi do Janowa na pasie w kierunku Trójmiasta. Postoimy także chcąc wjechać na rondo Jana Pawła II oraz rondo Unii Europejskiej. Coraz więcej pojazdów pojawia się także na dojazdach do ronda na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Chrzanowskiego w Kosakowie. W Redzie nie rozpędzimy się na ulicy Gniewowskiej. Z kolei w Wejherowie redukcja biegów czeka nas w okolicach skrzyżowania ulic Jana III Sobieskiego, Sienkiewicza, 3 Maja. Przytyka się także wspomniana już ulica Jana III Sobieskiego przy rondzie na krzyżówce z Sucharskiego i Batalionu Morskiego.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią

Popularne widoki

pokaż więcej