Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

18.11.2019

16:21

Zacznijmy od Gdyni bo tam stanowczo przybyło samochodów. Kwiatkowskiego na wysokości Hutniczej stoi w obi strony, podobnie jak sama Hutnicza. Zaczyna też korkować się zjazd z Obwodnicy na Morska w Gdyni. Oprócz tego gęsto jest na ulicach Cisowej i Janowa w kierunku Redy. Tak jak przed godziną nieciekawie wygląda sytuacja na Dąbrowskiego i Dębogóskiej. Dalej w stronę Redy spory ruch widać w okolicy rundy na Morskiej. Pucka w dalszym ciągu zakorkowana, ale jest też dobra wiadomość. Główne skrzyżowanie jeszcze jest w miarę spokojne. W Wejherowie sytuacja sprzed godziny się nie zmieniła. Krajowa 6 jest dalej spokojna za to na ulicach dojazdowych panuje spore zamieszanie. Ponownie we znaki dać się może rondo Św. Leona, Świętego Jana, Sienkiewicza, Jana III Sobieskiego. Nieco na gorsze zmieniła się sytuacja w okolicach Górki Gościcińskiej – przybyło tam znacznie samochodów.

15:25

Wejherowo o tej godzinie wygląda jeszcze dość spokojnie. Lekki korek zaczyna się w okolicy Górki Gościcińskiej. Nieciekawie zaczyna wyglądać też Zamostna w Bolszewie. W samym Wejherowie bez większych problemów przejedziemy przez miasto. Gorzej jednak z ulicami dojazdowymi. Całkowicie zablokowane są Jana III Sobieskiego, rondo Św. Leona, Świętego Jana i Sienkiewicza. Im dalej w stronę Redy tym dłużej postoimy na głównym skrzyżowaniu i na ulicy Puckiej w kierunku nadmorskich tras. W kierunku Trójmiasta dość swobodnie, nieznaczne problemy zaczną się w okolicy Cisowej, ale za to w kierunku Małego Trójmiasta Kaszubskiego nie wygląda na drogach tak dobrze. Sporo czasu możemy stracić w Grabówki przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta na Morską w Gdyni. Dalej przytyka się Cisowa, a zjazd SKM Janowo jeszcze na ten moment jest przejezdny. Czego nie można powiedzieć o Dąbrowskiego czy Dębogórskiej w Rumi.

09:26

Poranne utrudnienia da się jeszcze odczuć na ulicach Wilczka w Luzinie, Chłopskiej w Kębłowie i Zamostnej w Bolszewie. Poprawiła się natomiast przejezdność krajowej szóstki na odcinku z Lęborka do Wejherowa. Niewielkie spowolnienia mogą się jeszcze utrzymywać w Strzebielinie i Gościcinie. W Wejherowie poranny szczyt komunikacyjny utrzymuje się na Przemysłowej, Sobieskiego i Roszczynialskiego. Krajową szóstką można w miarę sprawnie przejechać w kierunku Redy. Tutaj w zasadzie powoli można już zapomnieć o porannych utrudnieniach. Natomiast w przypadku Rumi, przyda się jeszcze redukcja prędkości w okolicach galerii handlowej na Sobieskiego. To samo dotyczy skrzyżowania ulic Starowiejskiej i Dąbrowskiego. Coraz mniejszy ruch da się odczuć na północy Gdyni. Polepszyła się też przejezdność Hutniczej i Morskiej w stronę centrum. Ta ostatnia może się nieco korkować w okolicach zjazdu z Obwodnicy Trójmiasta. Natomiast sama obwodnica, podobnie jak przez cały poranek, umożliwia sprawną jazdę w obu kierunkach. Stabilizuje się też sytuacja na ulicach zjazdowych z ekspresówki, niemniej ciągle można stracić kilka dodatkowych minut na Chwaszczyńskiej w Gdyni i Spacerowej w Gdańsku. Wojewódzka 216-stka może się nieznacznie przytykać w Sławutówku i Celbowie. Utrzymuje się wzmożony ruch w obrębie skrzyżowania Helskiej z 10 Lutego w Pucku. We Władysławowie najwięcej pojazdów da się dostrzec na Żwirowej i Drodze Chłapowskiej.

08:27

Na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem utrzymuje się ponad kilometrowe spowolnienie przy zjeździe z Górki Gościcińskiej. Inne utrudnienia na tej arterii mogą występować w Strzebielinie i Kębłowie. Wolniej pojedziemy ulicami Wilczka w Luzinie oraz Szkolną, Zamostną i Leśną w Bolszewie. W Wejherowie nadal zwalniamy na Przemysłowej, Chopina, Batalionu Morskiego, Sobieskiego i Sienkiewicza. W Redzie problemy może sprawiać przejazd Pucką w stronę Gdańskiej. Sama Gdańska korkuje się na wysokości Łąkowej. W Rumi natomiast największe kłopoty nadal sprawia pokonanie wiaduktu, na jezdni w stronę Janowa. Zwalniamy też na skrzyżowaniu Starowiejskiej i Dąbrowskiego. W Gdyni poranne oblężenie przeżywa skrzyżowanie Puckiej z Hutniczą. Morska najmocniej jest zakorkowana na odcinku od Cisowej do Chyloni. Duże poruszenie panuje też na Janka Wiśniewskiego w stronę centrum. Nadal dobre warunki do jazdy panują na Obwodnicy Trójmiasta, a spowolnienia można się spodziewać tylko między węzłami Kowale i Południe. Wojewódzka 216-stka może nieznacznie się przytykać przed skrzyżowaniem w Celbowie. W Pucku przybyło pojazdów na ulicach Wejherowskiej i Wojska Polskiego. Podobnie jest na Dworcowej w Gnieżdżewie i Żwirowej we Władysławowie. Niewielkie spowolnienia są możliwe na odcinku między Łebczem a Strzelnem.

07:28

Poranne poruszenie da się już odczuć na ulicy Puckiej w Redzie, przede wszystkim przy dojeździe do przejazdu kolejowego. W Rumi na dobre już rozkręcił się ruch na wiadukcie, w ciągu krajowej szóstki, głównie na jezdni w stronę Gdyni. Jeśli chodzi o Gdynię, stopniowo przybywa pojazdów na całej długości Hutniczej w stronę centrum. Na północy miasta nie ma szans na płynną jazdę ulicami Płk. Dąbka, Kwiatkowskiego i Unruga. Morska w kierunku do śródmieścia przytyka się przede wszystkim na Cisowej i Grabówku. Na razie jedynym utrudnieniem na Obwodnicy Trójmiasta jest kilkusetmetrowy zator przy przed zjazdem na wspomnianą wcześniej Morską. Od dziś może jednak zmienić się organizacja ruchu w okolicach Węzła Wielki Kack. Krajowa szóstka w Wejherowie przytyka się od wylotu Puckiej do 12 Marca, na jezdni w stronę Redy. Poza tym wolniej pojedziemy ulicami Przemysłową, Sobieskiego i Chopina. Za rogatkami miasta utrudnień na krajówce można się spodziewać w Strzebielinie, Kębłowie i Gościcinie. Całkiem sporo aut można też napotkać na Zamostnej w Bolszewie. Tradycyjnie już o tej porze, porannych utrudnień można się spodziewać na ulicach Chrzanowskiej i Żeromskiego w Kosakowie. Podobnie jest na skrzyżowaniu Rumskiej i Kaszubskiej w Pierwoszynie. Poważniejszych problemów nie nastręcza przejazd wojewódzką 216-stką, a jedynie pokonanie krzyżówki Helskiej i 10 Lutego w Pucku może sprawiać nieznaczne trudności. Póki co, znikomy ruch panuje na ulicach Władysławowa.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej