Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
16C
noc
9C
jutro
17C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

02.06.2020

09:16

Sporo zamieszania w okolicach Małego Trójmiasta Kaszubskiego. W Redzie dłużej postoimy na Gdańskiej przez głównym skrzyżowaniem, Pucka z kolei w kierunku nadmorskich tras będzie przejezdna. Później, dla tych, którzy będą podróżować w stronę Gdyni, punktowe spowolnienia będą widoczne jeszcze przed Rumią, a w mieście – w centrum. Większej ilości samochodów możemy się spodziewać na skrzyżowaniu Starowiejskiej z Dąbrowskiego ale i na Partyzantów w kierunku Dębogórza. Spokój i cisza panują w Trójmieście, Obwodnica będzie o tej porze przejezdna podobnie jak estakada. Nie ma większych utrudnień na Hutniczej. W powiecie puckim trasy prowadzące nad morze będą przejezdne z wyjątkiem 213 przez Starzyno i Zdradę. Korkują się także okolice Jastrzębiej Góry. Bez niespodzianek w Wejherowie, ani na krajowej 6-stce, ani centrum.

07:20

Wtorkowy ruch jest najbardziej widoczny w okolicach Redy, gdzie już od wczesnej pory przytyka się Pucka w obu kierunkach jazdy. Poza tym, Gdańska czy Łąkowa, zazwyczaj problematyczne, będą przejezdne. W Rumi niewielkich utrudnień spodziewajmy się jedynie na wysokości Starowiejskiej i Partyzantów. Wiadukt i Hutnicza, od strony ronda Solidarności nie będą sprawiały kłopotów. Nieco inaczej sytuacja ma się w Gdyni, gdzie na Hutniczej napotykamy już więcej samochodów na krzyżówce z Pucką, podobnie jak może się przytykać zjazd z Obwodnicy na Morską. Później zarówno estakada i obwodnica raczej nie pozwolą nam spóźnić się do pracy. W powiecie puckim kierowcy już korzystają z wolnego przejazdu przez Darzlubie, tam o poranku spotkamy nieco więcej aut. Podobnie jak w Połczynie czy krzyżówce w Wielkiej Piaśnicy z Domatówkiem. W Wejherowie na DK6 dość gęsto o poranku, największych utrudniań spodziewajmy się przy krzyżówce z Chopina i na Jana Sobieskiego.

01.06.2020

15:28

Kompletnie zakorkowana jest obecnie ulica Gdańska w Redzie, co dotyczy jezdni w kierunku Wejherowa. Osoby, które udają się w kierunku Półwyspu Helskiego, mogą spróbować objazdu przez Kazimierz i później, Drogą przez Łąki, pojechać w stronę Mrzezina. Dodatkowo korkuje się też zjazd Pucką w Redzie od strony Górki Rekowskiej. W Rumi coraz większy tłok da się odczuć na Sobieskiego, od Janowa do centrum. Nie rozpędzimy się również na Dąbrowskiego, Dębogórskiej i Starowiejskiej. Hutnicza w Gdyni jest zakorkowana w stronę Rumi, mniej więcej od skrzyżowania z Północną. Z kolei korek w kierunku Obłuża zaczyna się już w połowie długości ulicy Janka Wiśniewskiego i rozciąga się na estakadę. O płynnej jeździe nie ma też mowy na Morskiej, przede wszystkim na Grabówku, Chyloni i Cisowej. Całkiem dobrze na tym tle wypada Obwodnica Trójmiasta, która może lekko przytykać się tylko na zwężeniu, na Wielkim Kacku, i przy zjeździe na wspomnianą Morską. Coraz więcej aut pojawia się na Zamostnej w Bolszewie. Z kolei jadąc krajową szóstką w kierunku Lęborka, problemy z płynnością ruchu odczujemy w Gościcinie i Kębłowie. Jeśli chodzi o Wejherowo, najpoważniejszych utrudnień trzeba się spodziewać w śródmieściu, czyli na ulicach Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Korkuje się już całkiem solidnie odcinek między Pogórzem a Kosakowem. Dość mocno zwalniamy też między Żelistrzewem a Puckiem. W samym Pucku trwa popołudniowe oblężenie ulic 10 Lutego i Wejherowskiej. Podobnie jest na Drodze Chłapowskiej we Władysławowie. Z kolei na wojewódzkiej 213-stce biegi redukujemy głównie w Starzynie. Spory ruch panuje też na 215-stce, od Sławoszyna do Karwi.

09:22

To był i w dalszym ciągu jest spokojny poniedziałek dla zmotoryzowanych. Korki, choć niewielkie, odpuściły już w Gdyni, gdzie na ten moment przytyka nam się jedynie Hutnicza pod Estakadą Kwiatkowskiego, a większej ilości samochodów możemy się spodziewać na Starym Obłużu. Bez problemów dojdziemy jednak do Rumi, gdzie swobodniej już zrobiło się w okolicach wiaduktu, a gęściej już tylko na Starowiejskiej w centrum miasta. Z wyjątkiem kilku przystanków na trasie do Redy, które widoczne są w obu kierunkach jazdy. Brakuje z kolei korków na Puckiej w kierunku nadmorskich tras. W Wejherowie cały poranek przebiegał spokojnie, teraz tez, podobnie jak przed godziną, widać delikatnie poruszenie w centrum na wysokości ulicy Sobieskiego czy Rzeźnickiej.

08:20

Coraz więcej samochodów na ulicach naszego regionu, większy ruch można zaobserwować na wysokości Obwodnicy i jej zjazdu na Morską w Gdyni. Poza tym Hutnicza czy Stare Obłuże będą jedynie punktowo się przytykać. W Rumi, podobnie jak przed godziną, największej ilości samochodów należy się spodziewać na wiadukcie i centrum, mowa tutaj o Starowiejskiej czy Kosynierów, a w Redzie zagęścił nam się ruch na Gdańskiej i Puckiej. W Wejherowie bez zmian, krajowa 6-stka wygląda dość spokojnie, w centrum nogę z gazu ściągniemy na Rzeźnickiej, 12 Marca czy Sobieskiego. W powiecie puckim w dalszym ciągu utrzymują się niewielkie utrudniania na 213 w Starzynie i Zdradzie, podobnie jak na 216 na wysokości Celbowa.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej