Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
14C
noc
9C
jutro
16C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

23.10.2020

07:19

Sporo póki co niegroźnych spowolnień czeka nas w Gdyni na morskiej w obu kierunkach jazdy. Nieco gęściej będzie też na Hutniczej w kierunku centrum i na Starym Obłużu. Kierowcy z powiatu puckiego będą musieli ściągnąć nogę z gazu próbując się dostać w kierunku Gdyni na skrzyżowaniach w Pierwoszynie czy Debogórzu na Kwietniowej i Pomorskiej. Mieszkańcu Rumi kilka minut tracą na wiadukcie i w centrum na Starowiejskiej, a poza tym trasa w kierunku Redy DK6 będzie przejezdna. Utrudnień w piątek o poranku ie będzie też na Puckiej w kierunku nadmorskich tras. Nieco gęściej jednak w Wejherowie po godzinie 7:00 w centrum miasta. Jedynkę, albo co najwyżej dwójkę będzie trzeba wrzucić na Sobieskiego, Przemysłowej u wlotu na krajówkę i 12 Marca. Poza tym sama DK6 przejezdna, podobnie jak okolice Górki Gościcińskiej.

22.10.2020

07:17

Pryz czwartku poranek na drogach dość gęsty. Widać to zwłaszcza Redzie na Gdańskiej przed główną krzyżówką i na łączniku z Łąkową. Poza tym nie będzie na szczęście większych utrudnień w Redzie i Rumi, pomijając korkujący się od wczesnych godzin wiadukt. Nieco więcej samochodów w Rumi także na Żwirki i Wigury. Do Gdyni wolniej na pewno dojedziemy Hutniczą i Starym Obłużem od strony powiatu puckiego, ale obwodnica i estakada będą po godzinie 7:00 przejezdne. W Wejherowie na DK6 spowalniać nas będą jedynie światła, nieco dłużej poza miastem na Górce Gościcińskiej i w centrum na Sobieskiego i 12 Marca. W powiecie puckim 216-stka i 218-stka przejezdne. Nogę z gazu ściągniemy jedynie na Kwietniowej między Dębogórzem a Kazimierzem

20.10.2020

16:46

W Wejherowie duży ruch jest na Jana III Sobieskiego obok ronda i na Henryka Sienkiewicza. Biegi zredukujemy także na Św. Jana i Puckiej. Na jedynkę wrzucamy na skrzyżowaniu Batalionu Morskiego z I Brygady WP. W Kosakowie cierpliwość przyda się na Stefana Żeromskiego i Derdowskiego w okolicy ronda. W Redze spory ruch na Puckiej, a w Rumi na Jana III Sobieskiego na wysokości Rumi-Janowo. W Gdyni korkuje się ulica Gdyńska i Oliwska (Chwaszczyno). Biegi redukujemy też na Północnej i Hutniczej.

09:25

Jest to wyjątkowo spokojny poranek na drogach powiatu wejherowskiego. W Wejherowie wolniej przejedziemy ulicą Generała Józefa Hallera i Dworcową. W Redzie redukujemy biegi na ulicy Puckiej na wysokości ulicy Długiej. W Rumi chwilę będziemy musieli poczekać na przejazd na wysokości Janowa (remont). Największy ruch jest w Gdyni. Nogę z gazu zdejmujemy na Morskiej, Północnej, Hutniczej i wiadukcie Kwiatkowskiego. Duzy ruch jest też na Puckiej i Bolesława Krzywoustego. Bez problemu przejedziemy natomiast Obwodnicą Trojmiasta.

08:26

Duży ruch jest w Gościcinie na ulicy Wejherowskiej i Lęborskiej. W Wejherowie na jedynkę wrzucimy na ulicy Dworcowej i 10 Lutego. Gęsto jest także na ul. Rzeźnickiej. W redzie większy ruch jedynie na ul. Gdańskiej na wysokości Obwodowej. W Rumi korkuje się krajowa droga nr 6 na wysokości Janowa. O tej porze największy ruch jest w Gdyni. Nogę z gazu zdejmujemy na Hutniczej i wiadukcie Kwiatkowskiego. Biegi zredukujemy także na ulicy Morskiej i Północnej.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią

Popularne widoki

pokaż więcej