Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
17C
noc
6C
jutro
19C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

25.05.2020

16:21

Nieco spokojniej jak przed godziną jest na Obwodnicy Trójmiasta i na Estakadzie Kwiatkowskiego, która korkuje się jedynie przy Starym Obłużu. Nie ma wciąż szans na płynny przejazd Hutniczą, a Morska w kierunku Rumi będzie nas znacząco spowalniała na całym odcinku drogi. W takich korkach dojedziemy do wiaduktu, a dopiero pomimo kierowcy będą mogli odetchnąć z ulgą, choć też nie na długo. W Rumi spore utrudniania na wysokości Kosynierów i Dębogórskiej. Na głównej w Redzie zwolnimy już na krzyżowce z Obwodową, a potem bardzo powoli dostaniemy się do głównego skrzyżowania, przy nim utrudnienia panują w obu stronach jazdy. Swobodniej sytuacja wygląda w Wejherowie, gdzie z wyjątkiem sporych utrudniań na wysokości Górki Gościcińskiej nie będziemy mieli problemów z przejazdem.

15:38

Poniedziałek może się okazać ciężki dla zmotoryzowanych zwłaszcza w okolicach Trójmiasta. Stoimy na wysokości zjazdu z estakady przez wypadek samochodu osobowego z ciężarówki. Zator ma już blisko 5 kilometrów i rozciąga się także na Estakadę. Nie lepiej jest w centrum, gdzie o tej porze nie przejedziemy już płynnie Hutniczej ani Starego Obłuża. Nieco swobodniej robi się w Rumi, gdzie samochodów przybyło nam w centrum i na wysokości wiaduktu. Spory ruch panuje także w Redzie gdzie postoimy na Puckiej i głównej krzyżówce. Źle nie wygląda na drogach w Wejherowie, gdzie krajowa 6-stka, choć sporo na niej samochodów, to nie będzie stwarzała nam większych problemów. Te zaczną się na Górce Gościcińskiej. W powiecie puckim uważajmy na okolice miasta powiatowego, Jastrzębiej Góry i Władysławowa.

09:28

Przybyło nieco aut przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta na ulicę Morską w Gdyni-Chyloni, gdzie uformował się około półkilometrowy zator. Na szczęście, jest to jedyne poważniejsze spowolnienie na całej długości ekspresówki. Uspokoiła się już sytuacja na północy Gdyni, choć nadal problemy może sprawiać płynny przejazd z Pogórza w stronę Obłuża. Nie najgorsza sytuacja panuje też na Hutniczej, która może się przytykać przede wszystkim przy dojeździe do estakady. Również wspomniana wcześniej Morska nie sprawia większych kłopotów kierującym. Przejazd krajową szóstką przez Rumię odbywa się dość płynnie, a wyjątkiem mogą być okolice skrzyżowania z ulicą Ceynowy. Zwalniamy też na Starowiejskiej i I Dywizji Wojska Polskiego. W Redzie przytyka się głównie Gdańska w pobliżu wylotu Obwodowej. Trwa względnie spokojny poranek na ulicach Wejherowa. Zwiększony ruch utrzymuje się jeszcze w śródmieściu, m.in. na Sobieskiego, 3 Maja i Rzeźnickiej. Wolniej pojedziemy też Ofiar Piaśnicy. Przytyka się nieznacznie odcinek między Kochanowem a Kębłowem. Zwalniamy też na Wilczka w Luzinie. Praktycznie żadnych znaczących utrudnień nie ma za to na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa. Utrzymuje się dobra przejezdność wojewódzkiej 216-stki, na całej długości tej trasy. W Pucku największego ruchu trzeba się spodziewać na ulicy 10 Lutego. Podobnie jest w Gnieżdżewie na Dworcowej. Z kolei we Władysławowie całkiem spory ruch utrzymuje się jeszcze na Drodze Chłapowskiej i na Żwirowej.

08:28

Przybyło aut na ulicach Wojska Polskiego i Wejherowskiego w Pucku. We Władysławowie poranne poruszenie widać na Drodze Chłapowskiej, Żeromskiego i Żwirowej. Może lekko przytykać się dojazd do Jastrzębiej Góry od strony Mieroszyna. Zagęszczenie ruchu da się też zauważyć na Dworcowej w Gnieżdżewie i w pobliżu głównego skrzyżowania w Łebczu. Spory ruch panuje już na Zamostnej w Bolszewie, Chłopskiej w Kębłowie i Wilczka w Luzinie. Podobnie jak przed godziną, dobre warunki do jazdy panują na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Poważniejszego spowolnienia trzeba się spodziewać tylko przy zjeździe z Górki Gościcińskiej. Dość spokojnie jest w Wejherowie. Większego poruszenia trzeba się spodziewać na Przemysłowej, Sobieskiego, Chopina i Rybackiej, ale dość sprawnie można się przemieszczać w stronę Redy. Tutaj też nie można narzekać na nadmierne utrudnienia o poranku. Przytyka się Wejherowska u wylotu Drogowców, zwalniamy też na Puckiej, przede wszystkim w okolicach przejazdu kolejowego. W Rumi natomiast największego poruszenia trzeba się spodziewać na Starowiejskiej, Dąbrowskiego i Ceynowy. Całkiem sprawnie można dojechać do centrum Gdyni ulicami Hutniczą, Morską i Janka Wiśniewskiego. Zwalniamy za to na Puckiej i Chylońskiej. Obwodnica Trójmiasta jest przejezdna na całej długości, co dotyczy obu kierunków ruchu.

07:25

Na razie dość spokojnie jest na głównej arterii powiatu wejherowskiego, czyli na krajowej szóstce. Utrudnienia na odcinku z Lęborka do Wejherowa mają charakter tylko miejscowy, a trzeba się ich spodziewać w Bożympolu, Strzebielinie i Gościcinie. Może się przytykać nieco dojazd do Wejherowa ulicą Szkolną, od strony Bolszewa. W samym mieście wzmożony ruch da się już zauważyć na Sucharskiego, Sobieskiego i 3 Maja. Tranzytowa szóstka może się korkować przede wszystkim od Śmiechowa do centrum, ale płynność ruchu jest zachowana. Nadprogramowych utrudnień nie ma na razie na ulicach Redy. Również w Rumi jest dość spokojnie. Może się przytykać Sobieskiego, na wysokości galerii handlowej, a także dojazd do skrzyżowania Starowiejskiej i Dąbrowskiego. Sporo się dzieje o poranku na północy Gdyni. Zakorkowana jest ulica Arciszewskich, na wysokości Poru Wojennego na Oksywiu. Duży ruch panuje też na Śmidowicza, Unruga i Płk. Dąbka. Hutnicza obecnie najmocniej przytyka się w pobliżu granicy z Rumią, a Morska – u wylotu Chylońskiej na Cisowej. Praktycznie żadnych utrudnień nie ma za to na Obwodnicy Trójmiasta. Powoli zagęszcza się ruch między Dębogórzem a Kosakowem. Wojewódzka 216-stka nieznacznie korkuje się w Celbowie, a 213-stka – w Połczynie, Starzynie, Krokowej i od Wierzchucina do Żarnowca. Poranny spokój panuje, póki co, w Pucku i Władysławowie.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej