Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
7C
noc
2C
jutro
8C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

13.11.2019

09:26

Porannych utrudnień trzeba się jeszcze spodziewać na ulicy Chłopskiej w Kębłowie i Wilczka w Luzinie, w pobliżu przejazdu kolejowego. Poprawiła się za to sytuacja na ulicy Zamostnej w Bolszewie, gdzie ruch stopniowo wraca do normy. Niespodziewanych spowolnień nie ma też na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa. Największe z nich jest możliwe tylko przy zjeździe z Górki Gościcińskiej. W Wejherowie zwiększone natężenie ruchu jest odczuwane na Przemysłowej, Ofiar Piaśnicy, Chopina i Sobieskiego. Może lekko przytykać się dojazd do miasta od strony Białej. W Redzie natomiast spowolnienia trzeba się spodziewać głównie w okolicach skrzyżowania Gdańskiej z Łąkową. Jeśli chodzi o Rumię, nadal mogą występować utrudnienia w ruchu na wiadukcie, w ciągu krajowej szóstki. Poza tym poranne utrudnienia utrzymują się na Dąbrowskiego i I Dywizji Wojska Polskiego. Powoli wraca do normy ruch na Hutniczej w Gdyni, choć utrudnienia występują jeszcze na odcinku od skrzyżowania z Pucką do estakady. Miejscowe utrudnienia na Morskiej w stronę centrum najbardziej dają się we znaki kierującymi na odcinku od Cisowej do Chyloni i na Grabówku. Jedynym poważniejszym utrudnieniem na Obwodnicy Trójmiasta jest spowolnienie w okolicach Wielkiego Kacka, na jezdni w stronę Gdyni, które liczy około dwóch kilometrów. Inne fragmenty ekspresówki są w pełni przejezdne. Wojewódzka 216-stka umożliwia sprawną jazdę na północ regionu, w stronę Władysławowa i dalej – aż do Helu. W Pucku może nieznacznie korkować się skrzyżowanie Helskiej i 10 Lutego. Możliwe są także niewielkie utrudnienia w pobliżu ronda w Krokowej.

08:27

Niezła sytuacja drogowa panuje na ulicach Redy, niemniej miejscowe spowolnienia są prawdopodobne na Gniewowskiej i Puckiej. W Rumi poprawiła się nieco przejezdność krajowej szóstki, niemniej zator jest możliwy jeszcze w pobliżu węzła drogowego na wiadukcie. Nie odpuszczają jeszcze spowolnienia na Dąbrowskiego oraz Kamiennej i Sabata. W Gdyni wolniej pokonamy Hutniczą w okolicach skrzyżowania z Pucką. O płynnej jeździe w stronę centrum nie ma mowy na Morskiej, a największych utrudnień trzeba się spodziewać na Cisowej, Chyloni i Grabówku. Na Obwodnicy Trójmiasta korek utrudnia jazdę między Chwarznem a Karwinami. Redukcja prędkości będzie też konieczna między Matarnią a Osową oraz na wysokości Kowali. Dość stabilna sytuacja drogowa panuje na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa. Niewielkie utrudnienia mogą się pojawić w Strzebielinie i Kębłowie, a nieco większe spowolnienie – tylko w Gościcinie. W Wejherowie nadal utrudniony jest przejazd ulicą Przemysłową. Poza tym zwalniamy na Sienkiewicza, Sobieskiego i Roszczynialskiego. Wszystkie główne arterie powiatu puckiego są przejezdne. Miejscowe utrudnienia są możliwe na odcinku między Połchowem a Mrzezinem. W Pucku przybyło nieco pojazdów na ulicy Wojska Polskiego, w Gnieżdżewie – na Dworcowej, a we Władysławowie – na Żwirowej. Redukcja prędkości może być konieczna między Mieroszynem, Strzelnem i Łebczem.

07:28

Coraz bardziej gęstnieje ruch na ulicach Chłopskiej w Kębłowie oraz Zamostnej i Leśnej w Bolszewie. Jeśli chodzi o krajową szóstkę z Lęborka do Wejherowa, ruch odbywa się względnie płynnie, a niewielkie przestoje są możliwe jedynie w Gościcinie. W Wejherowie największe spowolnienie uformowało się obecnie na ulicy Przemysłowej. Redukcja prędkości będzie też konieczna na ulicach Chopina, Sobieskiego i 12 Marca. W Redzie kilkusetmetrowe utrudnienia są możliwe na Puckiej, zwłaszcza w pobliżu przejazdu kolejowego, a także na Gdańskiej, na wysokości dworca. Coraz trudniej jest pokonać Grunwaldzką w Rumi, już od granicy z Redą. Sprawniejsza jazda w stronę Gdyni jest możliwa dopiero w okolicach Janowa. Poza tym utrudnienia są możliwe na ulicach Dąbrowskiego i Starowiejskiej. Jeśli chodzi o Gdynię, trwa poranne oblężenie ulic na północy miasta, co dotyczy przede wszystkim Płk. Dąbka, Unruga, Kwiatkowskiego i Śmidowicza. Stopniowo przytykają się też Morska i Hutnicza w stronę centrum. Około półkilometrowy zator uformował się przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta na Morską w Gdyni-Chyloni. Zwalniamy też na leśnych odcinkach ekspresówki, na wysokości Chwarzna, a także między Osową a Matarnią. W Dębogórzu nie ma szans na płynną jazdę ulicą Pomorską. To samo dotyczy ulic Chrzanowskiego i Żeromskiego w Kosakowie oraz Kaszubskiej w Pierwoszynie. Nogę z gazu na pewno warto zdjąć na wojewódzkiej 216-stce w Celbowie. Poważniejszych utrudnień nie ma za to na ulicach Pucka i Władysławowa.

06:40

Problemy ze światłami w Wejherowie

Na Rondzie Solidarności w Wejherowie mogą występować zakłócenia w działaniu sygnalizacji świetlnej.

12.11.2019

15:39

Największy ruch widać w okolicy Górki Gościcińskiej i ulicy Zamostnej w Bolszewie. W samym Wejherowie spore poruszenie panuje na Jana III Sobieskiego, Świętego Jana, Przemysłowej, a jadąc w kierunku Trójmiasta – póki co nie będziemy zbytnio zwalniać na krzyżówce w Redzie. Głowna z kolei, będzie się przytykać najbardziej w okolicy Łąkowej, Spokojnej i Świętego Wojciecha. Spokojnie, bez większych problemów, przejedziemy do Rumi, tam problemy zaczną się dopiero za wiaduktem na Dąbrowskiego, i Dębogórskiej. Z Trójmiasta z kolei spore utrudnienia, najbardziej stoi Grabówek i Cisowa. Po godzinie 15 standardowo nieprzejezdna jest Hutnicza. Uważajmy też na Żeromskiego w Kosakowie z przy okazji nadmorskich tras 216 w kierunku Pucka będzie się przytykała w okolicy Rekowa Górnego i Celbowa. Spore Poruszenie widać też w Rejonie Minkowic i Krokowej na 218.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej