Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
17C
noc
6C
jutro
19C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

26.05.2020

09:28

W Pucku utrzymuje się spory ruch na ulicach 10 Lutego, Wejherowskiej i Wojska Polskiego. We Władysławowie zwalniamy na Starowiejskiej, Drodze Chłapowskiej i Żwirowej. Wojewódzka 215-stka przytyka się w Jastrzębiej Górze i Karwi. Utrzymuje się też spore poruszenie na wojewódzkiej 213-stce, na wysokości Żarnowca. Punktowe spowolnienia są również możliwe na odcinku między Połchowem a Mrzezinem. Podobnie jak przez cały poranek, utrzymuje się dobra przejezdność krajowej szóstki między Lęborkiem a Wejherowem. Miejscowe opóźnienia są możliwe w Strzebielinie i Gościcinie. Zagęszczenia ruchu trzeba się też spodziewać na Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie trudno mówić o drogowych niespodziankach. Największego ruchu trzeba się spodziewać na ulicach Sobieskiego, Roszczynialskiego i Rzeźnickiej. W Redzie przybyło pojazdów przy zjeździe z Puckiej na Gdańską. W Rumi natomiast utrzymuje się wzmożony ruch w okolicach skrzyżowania Starowiejskiej z Dąbrowskiego. Około kilometrowe spowolnienie uformowało się przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta na Morską w Gdyni-Chyloni. Sama obwodnica może się przytykać na zwężeniu, na wysokości Wielkiego Kacka. Jeśli chodzi o Gdynię, dość spokojnie jest na wspomnianej Morskiej. Nie odpuszczają jeszcze utrudnienia na Puckiej w stronę Pogórza. Spowolnień trzeba się spodziewać również na Hutniczej, przede wszystkim przy dojeździe do estakady.

08:27

Zagęścił się nieco ruch na Pomorskiej w Gniewinie. Wolniej pokonamy też trasę między Mierzynem, Tadzinem a Kostkowem. Spory ruch panuje już na Szkolnej w Bolszewie. To samo dotyczy Chłopskiej w Kębłowie i Wilczka w Luzinie. Dość spokojnie jest natomiast na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa, a największego poruszenia, tradycyjnie o tej porze, trzeba się spodziewać przy zjeździe z Górki Gościcińskiej. Relatywnie niewielki ruch panuje na ulicach Wejherowa. Przez miasto sprawnie można przejechać tranzytem w obu kierunkach. Większego ruchu można się spodziewać na ulicach Chopina, Sobieskiego i Roszczynialskiego. W Redzie zwalniamy przede wszystkim na Gdańskiej u wylotu Łąkowej i na Gniewowskiej. W Rumi natomiast największej liczby pojazdów trzeba się spodziewać na Sobieskiego, w okolicach przystanku SKM na Janowie. Na północy Gdyni zwalniamy przede wszystkim na Płk. Dąbka i Unruga. Dość sprawnie można przemieszczać się ulicą Hutniczą, hamując tylko przy dojeździe do estakady. Z kolei Morska najbardziej przytyka się przed wjazdem na obwodnicę. Na samej ekspresówce trwa spokojny poranek, obie jezdnie tej arterii są w pełni przejezdne. Przytyka się skrzyżowanie Rumskiej i Kaszubskiej w Pierwoszynie. Zwalniamy też na Gdyńskiej w Mrzezinie. W Pucku może się korkować skrzyżowanie Helskiej i 10 Lutego. Dość spokojnie jest za to we Władysławowie.

07:26

Przytyka się nieco dojazd do Wejherowa ulicą Szkolną od strony Bolszewa i Strzelecką – od Gowina. W samym mieście da się już odczuć wyraźne, poranne poruszenie na ulicach Sobieskiego, 3 Maja, Rzeźnickiej i 12 Marca. Na razie na szczególnie uciążliwe utrudnienia nie można za to narzekać na krajowej szóstce między Lęborkiem w Wejherowem. Dość spokojnie jest także w Redzie, gdzie największe zagęszczenie ruchu można dostrzec na Łąkowej. Nie najgorsza sytuacja drogowa panuje, póki co, w Rumi. Największej liczby pojazdów można się spodziewać przy dojeździe do ronda u zbiegu Kosynierów, Ceynowy i Dębogórskiej. Zwalniamy tez na Starowiejskiej i Dąbrowskiego. W miarę sprawnie można dojechać do centrum Gdyni ulicami Morską i Janka Wiśniewskiego, również Hutnicza nie sprawia poważniejszych problemów kierującym. W centrum miasta hamujemy przede wszystkim na Wójta Radtkego, Władysława IV i Warszawskiej. Utrudnień nie ma, póki co, na całej długości Obwodnicy Trójmiasta. Punktowe spowolnienia są możliwe na Gdyńskiej w Mostach, Kaszubskiej w Pierwoszynie i Żeromskiego w Kosakowie. Lekko korkuje się dojazd do Władysławowa od strony Swarzewa. Spokojnie jest na Półwyspie Helskim i na nadmorskiej 215-stce. Z kolei na 213-stce ruch najbardziej gęstnieje w pobliżu Jeziora Żarnowieckiego.

25.05.2020

16:21

Nieco spokojniej jak przed godziną jest na Obwodnicy Trójmiasta i na Estakadzie Kwiatkowskiego, która korkuje się jedynie przy Starym Obłużu. Nie ma wciąż szans na płynny przejazd Hutniczą, a Morska w kierunku Rumi będzie nas znacząco spowalniała na całym odcinku drogi. W takich korkach dojedziemy do wiaduktu, a dopiero pomimo kierowcy będą mogli odetchnąć z ulgą, choć też nie na długo. W Rumi spore utrudniania na wysokości Kosynierów i Dębogórskiej. Na głównej w Redzie zwolnimy już na krzyżowce z Obwodową, a potem bardzo powoli dostaniemy się do głównego skrzyżowania, przy nim utrudnienia panują w obu stronach jazdy. Swobodniej sytuacja wygląda w Wejherowie, gdzie z wyjątkiem sporych utrudniań na wysokości Górki Gościcińskiej nie będziemy mieli problemów z przejazdem.

15:38

Poniedziałek może się okazać ciężki dla zmotoryzowanych zwłaszcza w okolicach Trójmiasta. Stoimy na wysokości zjazdu z estakady przez wypadek samochodu osobowego z ciężarówki. Zator ma już blisko 5 kilometrów i rozciąga się także na Estakadę. Nie lepiej jest w centrum, gdzie o tej porze nie przejedziemy już płynnie Hutniczej ani Starego Obłuża. Nieco swobodniej robi się w Rumi, gdzie samochodów przybyło nam w centrum i na wysokości wiaduktu. Spory ruch panuje także w Redzie gdzie postoimy na Puckiej i głównej krzyżówce. Źle nie wygląda na drogach w Wejherowie, gdzie krajowa 6-stka, choć sporo na niej samochodów, to nie będzie stwarzała nam większych problemów. Te zaczną się na Górce Gościcińskiej. W powiecie puckim uważajmy na okolice miasta powiatowego, Jastrzębiej Góry i Władysławowa.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej