05.01.2011 10:47 0

Gdynia: Nietrzeźwa babcia opiekowała się 3 letnim wnukiem

Do policyjnego aresztu trafiła 55 letnia kobieta, która opiekowała się swoim 3 letnim wnukiem. Jeden z mieszkańców widząc jak chodnikiem idzie małe dziecko, a ulicą nietrzeźwa kobieta zaalarmował służby porządkowe. Gdy mieszkanka Gdyni trafiła na komisariat okazało się, że w organizmie miała ponad 2 promile alkoholu. Teraz grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Na jeden z mieszkańców Oksywia zauważył idące chodnikiem małe dziecko oraz idącą ulicą Żeglarzy kobietę. Jej sposób poruszania się wskazywał, iż może być ona pod wpływem alkoholu. Czujny obywatel o swoich spostrzeżeniach powiadomił strażników miejskich, którzy natychmiast pojechali na miejsce.

55 letnia mieszkanka Gdyni wraz z 3 letnim dzieckiem, jak się później okazało swoim wnukiem, przewiezieni zostali do Komisariatu Policji Gdynia Oksywie. Kobieta została poddana badaniom na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik badania to 2,28 promila alkoholu w organizmie.

3 letnim wnukiem zaopiekowała się rodzina, a nietrzeźwa babcia trafiła do policyjnego aresztu. Jako, że ciążył na niej obowiązek opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo, grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24