22.02.2011 11:46 0

Rumia: Czas na akcje „Lubię to”

Jest szansa, aby na popularniej grze Monopoly, uwieczniona było również Rumia. By tak się stało, potrzebne są głosy internautów. Na najbardziej aktywnych czekają bony rabatowe i aparaty fotograficzne.

Od dwóch dni trwa głosowanie na najciekawsze polskie miejscowości. 22 z nich znajdą się na planszy Monopoly. Rywalizacja rozgrywa się w dwóch grupach. Pierwsza dotyczy głównych aglomeracji w Polsce. Póki, co prowadzi Białystok, tuż za nim jest Gdynia.

Dwa miejsca na liście przeznaczone są dla miejscowości z tzw. Dzikiej Karty. To właśnie ten ranking najbardziej interesuje mieszkańców Rumi. Aktualnie pierwsze miejsce na liście zajmuje Bełchatów, Rumia plasuje się na drugim miejscu (ex aequo z Świętochłowicami i Gorlicami). Pozycja może jednak ulec poprawie, dzięki głosom oddanym przez internet.

Głosować można na dwa sposoby. Po pierwsze po zarejestrowaniu się na stronie
www.monopoly.pl, gdzie publikowane są również aktualne wyniki. Inną, dużo prostszą metodą jest głosowanie przez popularnego facebooka. Klikając na opcje „lubię to”, jednocześnie oddajemy swój głos na określone miasto. Ostateczne wyniki rywalizacji poznamy po 20 marca.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24