23.02.2011 11:04 0

Kabaret Ciach wystąpi w Gdańsku!

Jeden z filarów Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego wystąpi 26 lutego (sobota) na Scenie Muzycznej w Gdańsku. Kabaret Ciach jest laureatem wszystkich festiwali kabaretowych, w których startował.

Obecnie prezentuje swój nowy program: p.t. „LISTY OD WIDZÓW" , który powstał w oparciu o korespondencję, którą zespół otrzymuje od fanów.

Na antenie TVP 2, w Kanapowym Klubie Kabaretowym, zaprezentowali fragmenty tego właśnie programu, a gościem specjalnym tego koncertu był : Stanisław Tym. Kabaret jest stałym uczestnikiem telewizyjnych kabaretonów w TVP2, Polsacie, TVP1, TV Polonia i TVN.

W maju 2010r. na antenie TVP2 kabaret prezentował swój specjalny program  urodzinowy. Od kilku lat współpracujemy też z legendarną postacią polskiego kabaretu i estrady Stanisławem Tymem.

Kabaret bierze też udział w premierowym spektaklu: pt. "Chopin wiecznie żywy", autorstwa Krzysztof Jaślar (kabaret TEY)    ze specjalnym udziałem: Bohdana Smolenia.

Kabaret Ciach, w sierpniu 2010r. był gospodarzem  II Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej 2010 r.,   realizowanej na żywo  w TV Polsat.

Cechą charakterystyczną Ciachów jest wchodzenie w  interakcje z widzami. Prestiż który zdobył Kabaret CIACH występując przez 16 lat  gwarantuje zadowolenie publiczności.

Występ rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu występu!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24