01.03.2011 15:00 0

Wejherowo: Czterej złodzieje zatrzymani

Wejherowscy policjanci wczorajszej nocy zatrzymali czterech mężczyzn, którzy usiłowali ukraść elementy metalowe z terenu prywatnej firmy. Jak się okazało sprawcy wcześniej także kilkukrotnie okradli tę firmę. Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku. Za kradzież mienia grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Wczoraj w nocy tuż po północy policjanci z wejherowskiej komendy zatrzymali czterech mężczyzn podczas kradzieży elementów metalowych z terenu prywatnej firmy. Funkcjonariusze patrolując rejon służbowy zauważyli jak jacyś mężczyźni przerzucają przez płot elementy metalowe tj. elementy bramy, metalowe przęsła. Mundurowi po krótkiej obserwacji zatrzymali sprawców na gorącym uczynku. Ponadto w toku sprawy funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani sprawcy z terenu tej samej firmy już wcześniej kradli także inne elementy metalowe.

19, 20, 20 i 23-latek noc spędzili w policyjnym areszcie. Wczoraj po południu zostali przesłuchani oraz usłyszeli zarzuty za usiłowanie kradzieży oraz za popełnione wcześniej kradzieże. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24