14.03.2011 13:01 0

Powiat Wejherowo: Wybrano „złotą dziesiątkę” sportowców

Już po raz dwunasty wybrano najlepszych sportowców z regionu oraz najlepszych trenerów lokalnych drużyn. Nagrody wręczono w Starostwie Powiatowym w Wejherowie.

Zainteresowanie plebiscytem „Złotej 10” oraz „Złotej 3” było duże. Zgłoszonych było 28 sportowców i 10 trenerów. Kapituła wybrała, tych którzy w minionym roku odnieśli największe sukcesy na arenie sportowej, zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym.

10 najlepszych sportowców powiatu: Anna Brodacka z Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia, Julian Damaszk z RJK PZPOW „Bliza Balex Metal” Wejherowo, Jacek Dybowski z KS „Wejher” Wejherowo, Alicja Eigner z Integracyjnego Stowarzyszenia Sportowego „Start” Wejherowo, Rafał Gajewski z UKS „Tri Saucony” Rumia, Natalia Kahs z UKS „I LO Viking” Rumia, Rafał Karcz z KS „Fight Zone” Wejherowo, Marta Kąkol z GKS Luzino, Maciej Kubiak z UKS „Tri Saucony” Rumia i Marcin Wilk z „Żuraw” Gniewino.

3 najlepszych trenerów powiatu: Zbigniew Elwart z UKS „Jedynka” Reda, Piotr Netter z UKS „Tri Saucony” Rumia i Jerzy Skrobecki z „Sandeco EC Wybrzeże TPS” Rumia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24