17.03.2011 08:24 0

Puck: Dotacje na usuwanie azbestu

Ten kiedyś niezwykle popularny w sektorze budowlanym surowiec uznany został za wysoce szkodliwy dla ludzkiego zdrowia na początku lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku.

Odkrycie to jest bardzo problematyczne, ponieważ włókna azbestu używano do produkcji blisko trzech tysięcy gatunków produktów używanych między innymi przy budowie domów.

Wraz z odkryciem szkodliwości tego składnika wprowadzony został obowiązek usuwania wyrobów zawierających azbest z budynków mieszkalnych i gospodarczych.

Obecnie na mieszkańcy miasta Puck mogą składać wnioski o dotacje ze środków budżetu Gminy Miasta Pucka na usuwanie azbestu.

Wszystkie niezbędne informacje wraz z Regulaminem przyznawania dotacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest z budynków mieszkalnych i gospodarczych z terenu miasta Pucka znajdują się na stronie: http://bip.miasto.puck.pl/?pid=249

Więcej informacji uzyskać można w Urzędzie Miasta, ul. 1-go Maja 13, 84-100 Puck, I piętro pokój nr 102, telefon 058 673 05 23, e-mail: [email protected]


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24