18.03.2011 10:48 0

Wejherowo: Za rozbój i kradzież 5 złotych dostał areszt

Sąd Rejonowy aresztował na okres 3 miesięcy sprawcę rozboju, do którego doszło w Wejherowie przedwczoraj. Policjanci przetransportowali sprawcę do aresztu. 23-latkowi grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat. Niewykluczone, że sprawca usłyszy kolejne zarzuty za popełnione rozboje.

Policjanci z Wejherowa przesłuchali sprawcę rozboju oraz przedstawili zarzuty 23-latkowi za rozbój, którego dokonał przedwczoraj w kolejce SKM. Mężczyzna został ujęty przez Strażników Ochrony Kolei.

Jak ustalili śledczy 23-latek używając noża zagroził pokrzywdzonemu i zażądał od niego 5 złotych. Pokrzywdzony w obawie o życie i zdrowie wydał sprawcy zażądaną kwotę pieniędzy.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj Sąd Rejonowy w Wejherowie na wniosek Prokuratora Rejonowego z Wejherowa zastosował wobec 23-latka środek zapobiegawczy w postaci trzy miesięcznego aresztu. Sprawca został przetransportowany do Aresztu Śledczego. Niewykluczone, że 23-latek usłyszy kolejne zarzuty za popełnione wcześniej rozboje.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24