05.04.2011 11:06 0

Jurata: Mistrzostwach Trójmiasta w Minisiatkówce

fot. www.UKSwJastarni.pl

Młodzi siatkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach Trójmiasta w Minisiatkówce Chłopców o "Puchar Kinder +Sport", który odbył się 2 kwietnia w Pruszczu Gdańskim.

Wśród chłopców z rocznika 1999 i młodsi wspaniale zaprezentowała się pierwsza drużyna UKS, która zajęła drugie miejsce. Chłopcy z Jastarni grali w składzie: Krzysztof Glembin, Jakub Muża, Jakub Nadolski i Kacper Nowak.

Wyniki klas V:

  1. UKS Jasieniak Gdańsk

  2. UKS w Jastarni

  3. SP Dziemiany

Wśród chłopców z klas VI zwycięzcami turnieju zostali chłopcy z UKS Suchanik Gdańsk, drugie miejsce zajął zespół gospodarzy - Pruszcza Gdańskiego. W tej kategorii Jastarnię reprezentowały dwa zespoły, które ostatecznie zajęły V i VI miejsce. Pod nieobecność naszego najlepszego zawodnika - Adama Lenca - wynik ten należy uznać za poprawny.

Chłopcy w nowym składzie, ustawieniu i z innymi zadaniami na boisku osiągnęli wysoki wynik. Zespół UKS w Jastarni I reprezentowali: Bolesław Gwardzik, Jakub Muża, Wojciech Stachowicz i Patryk Zwara. Nagrody i medale zwycięskim zespołom wręczał wiceprezes PWZPS Stanisław Kwiatkowski.

info: UKSwJastarni.pl


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24