15.05.2011 17:27 0

Wejherowo: Gryf bez punktów

Nie udał się zawodnikom Gryfa Orlex wyjazd do Stargardu Szczecińskiego. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego ulegli po zaciętym meczu Błękitnym 1:0.

Pierwsza połowa obfitowała w wiele podbramkowych sytuacji. Gryfici stwarzali sobie sytuacje, ale znów brakowało wykończenia. Strzały Grzegorza Gicewicza, Piotra Kołca, Macieja Szymańskiego i Łukasza Krzemińskiego nie znalazły jednak drogi do bramki. Gospodarze oddali natomiast jeden strzał i od razu zamienili go na bramkę. Sebastian Inczewski zwiódł obrońców Gryfa i strzałem w krótki róg pokonał Macieja Szlagę. Druga połowa nie była już tak ciekawa. Zespoły poprzez grę długa piłką chciały zagrozić bramce przeciwnika, ale poczynania te z góry skazane były na niepowodzenie. Żółto-czarni mieli dwie dobre sytuacje. Najpierw zbyt lekki strzał oddał Tatarczuk a później akcji Łukasza Kłosa nie wykończył Grzegorz Gicewicz. Ostatecznie Gryf Orlex wraca do Wejherowa bez punktów przegrywając 0:1.

Skład Gryfa Orlex: Szlaga – Oleszczuk, Kostuch, Sobczyński, Kowalski – Szymański, Kołc, Felisiak, Gicewicz, Kłos – Krzemiński, zmiennicy: Tatarczuk, Basiński, Smolarek.