16.05.2011 08:35 0

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych

13 maja na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym. Na konkurencję czwórboju lekkoatletycznego składa się: bieg na 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na 1000 metrów. W rywalizacji wzięło udział 6 zespołów z całego Powiatu Wejherowskiego.

Poziom sportowy zawodów był bardzo wyrównany i przysporzył uczestnikom mnóstwo pozytywnych emocji oraz wrażeń. Awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 24 maja 2011r. w Chojnicach wywalczyła drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Kostkowie.

Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone medalami i dyplomami, które wręczał: Referent ds. sportu w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych – Pan Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo- Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

  1. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie ( Kamil Dominik, Marcel Szlonszkiewicz, Patryk Miotke, Jan Socha, Marco Pałasz, Damian Borkowski – opiekun drużyny – Jacek Stawiasz) – 999 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa w Luzinie – 994 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi – 920 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie – 833 pkt.
  5. Szkoła Podstawowa w Łebnie – 742 pkt.
  6. Szkoła Podstawowa nr 5 w Redzie – 732 pkt.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24