16.10.2010 22:37 0

Gryf Orlex Wejherowo w wyjazdowym spotkaniu pokonał Gwardię Koszalin 3:1

III liga Bałtycka nie zwalnia tempa. W weekend rozegrana została już 11. kolejka spotkań, w której Gryf Orlex Wejherowo w wyjazdowym spotkaniu pokonał Gwardię Koszalin 3:1.

Mimo sprzyjającego końcowego wyniku dla gości, nie był to łatwy mecz dla żółto – czarnych. Gwardia przez 90 minut stworzyła sobie o wiele więcej sytuacji do strzelenia bramki niż ich przeciwnicy, jednak żadnej z nich poza ostatnią nie potrafiła wykorzystać. Zasługa w tym wielka bramkarza Gryfa – Macieja Szlagi, który w tym sobotnim spotkaniu wykazał wieloma interwencjami.

Bramki dla Gryfa zdobyli: Paweł Sobczyński (3’), Łukasz Król (7’) i Łukasz Kozłowski (85’), honorowe trafienie dla Gwardii zaliczył Nowak w 94 minucie spotkania.