13.06.2017 11:38 0 Redakcja

Dachowanie na trasie Wejherowo-Piaśnica

fot. TTM

Dwie osoby w ciężkim stanie, nieprzytomne – to skutki wypadku, do którego doszło na wojewódzkiej 218, gdzie dachował samochód osobowy. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Do tego poważnego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek (12 czerwca) przed godziną 19:00 na drodze wojewódzkiej numer 218, a dokładniej na odcinku Wejherowo-Piaśnica. Jak informuje policja, samochód osobowy marki Mazda dachował i zatrzymał się na przydrożnym drzewie.

  • W pewnym momencie kierowca mazdy, z nieustalonych dotąd przyczyn, zjechał z drogi, dachował i uderzył w przydrożne drzewo. Tyle wiemy na tę chwilę - informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. - Kierowcy została pobrana krew do analizy - dodaje.

W wyniku wypadku ucierpiały dwie osoby, kierowca oraz pasażer pojazdu, obaj zostali przetransportowani do szpitala. Ich stan jest ciężki.

fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM

Przez kilka godzin droga była nieprzejezdna, obowiązywały objazdy. Na miejscu pracowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja, która wyjaśnia szczegółowe okoliczności wypadku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...