13.06.2017 12:38 0 Redakcja

Wypadek na złomowisku, na miejsce przyleciał śmigłowiec

fot. Mieszko

Do groźnego wypadku, najprawdopodobniej podczas pracy, doszło na terenie jednego z wejherowskich punktów skupu złomu. Młody mężczyzna z urazami ręki i głowy został przetransportowany do szpitala.

  • We wtorek (13 czerwca) o godzinie 10:37 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na złomowcu, naprzeciwko hotelu Olimp. Wynikało z niego, że pomocy medycznej potrzebuje młody mężczyzna, który doznał urazi ręki oraz głowy – informuje kpt. Mirosław Kuraś, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.

W związku z brakiem wolnych karetek na miejsce poleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

  • Nasze działania polegały głównie na udzieleniu pomocy przedmedycznej, zabezpieczeniu terenu oraz przygotowaniu lądowiska dla śmigłowca LPR – dodaje oficer prasowy.

fot. Mieszko fot. Mieszko fot. Mieszko fot. Mieszko fot. Mieszko fot. Mieszko fot. Mieszko

Ostatecznie jednak udało się zadysponować zespół ratownictwa medycznego, który karetką przetransportował mężczyznę do szpitala.

Z informacji przekazanych nam przez czytelników wynika, że do zdarzenia doszło najprawdopodobniej podczas cięcia złomu, rzekomo wypadkowi towarzyszył również niewielki wybuch.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...