16.06.2017 13:20 0 Redakcja

Wypadek w Celbowie: trzy auta i sześciu poszkodowanych

fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę"

Do zderzenia trzech pojazdów doszło na wojewódzkiej 216 w Celbowie, rannych zostało 6 osób, w tym dzieci. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, przyczyną wypadku był najprawdopodobniej wadliwy układ hamulcowy jednego z uczestniczących w zdarzeniu samochodów.

  • Zgłoszenie o wypadku drogowym w Celbowie wpłynęło w piątek (16 czerwca) około godziny 10:20. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca mercedesa uderzył w tył jadącego przed nim forda, a ten wjechał w tył poprzedzającej go toyoty, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych - wyjaśnia st. sierż. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Rannych zostało 6 osób, w tym 4 dzieci podróżująca mercedesem. Wszystkie te osoby przewieziono do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę" fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę" fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę" fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę"

  • Mercedesem kierował 60-letni mieszkaniec gminy Puck, toyotą avensis 46-letni mieszkaniec Władysławowa, a fordem 44-letnia mieszkanka Rumi. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi – dodaje oficer prasowy.

Przyczyną wypadku był najprawdopodobniej wadliwy układ hamulcowy w mercedesie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...