04.06.2011 10:20 0

Nocne bieganie po Gdyni

Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na VII Nocny Bieg Świętojański. Zawody odbędą się 18 czerwca.

Zapisywać można się do poniedziałku (6 czerwca) na stronie internetowej: www.swietojanski.sts-timing.pl . Dotychczas do biegu zgłosiło się ponad 200 osób.

Uczestnicy Nocnego Biegu Świętojańskiego zmierzą się na dystansie 10 km. Start o godz. 21.00. Trasa prowadzić będzie najbardziej reprezentatywnymi ulicami miasta. Po raz pierwszy zawodnicy przebiegną przez Skwer Kościuszki i Marinę Gdynia, w której usytuowane będą start i meta. Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca, zarówno w kategorii mężczyzn i kobiet, wynosi 3 tys. zł.

Nie ma możliwości zapisania się w dniu imprezy. Wpisowe wynosi 10 zł (płatne do 6 czerwca, po tym terminie – 100 zł). Odbiór numerów startowych i chipów przed startem, w godz. 17.00-20.30, w biurze zawodów w Marinie Gdynia (al. Jana Pawła II 13 A).

Przed biegaczami, o godz. 19.00, wystartują uczestnicy marszu nordic walking. Przejdą dystans ok. 3000 m. Do marszu można zapisywać się na stronie internetowej: www.chodzezkijami.pl , a także w dniu imprezy w godz. 17.00-18.30 w biurze zawodów w Marinie Gdynia. Kijki będzie można wypożyczyć za darmo.

Wszystkie osoby, które chciałyby popracować nad formą lub po prostu pobiegać w miłym towarzystwie i w pięknych okolicznościach przyrody GOSiR zaprasza w każdy poniedziałek o godz. 19.00. Zbiórka przy Contrast Cafe na Bulwarze Nadmorskim. Bezpłatne zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra. Miłośnicy nordic walking spotykają się w tym samym miejscu i o tej samej godzinie, ale w środy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24