06.06.2011 10:25 0

VIII Sopocka Noc Kabaretowa w naszym obiektywie

Największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej zawitały do Sopotu. W sobotę salwy śmiechu wypełniły Ergo Arenę aż po sufit. Zobacz fotorelację z Kabaretonu.

Tegoroczny Kabareton odbył się pod hasłem Cyrku. Jego dyrektorem, czyli prowadzącym imprezę był członek Kabaretu Ani Mru Mru, Marcin Wójcik. Na trójmiejskiej scenie zaprezentowało się 14 najpopularniejszych polskich satyryków i kabareciarzy.

Na pierwszy ogień poszli Paranienormalni i słynna Mariolka, dalej na scenie pojawił się Jerzy Kryszak. Zabraknąć nie mogło jubilata, czyli Cezarego Pazury, który w tym roku obchodzi 25-lecie działalności artystycznej.

W kolejnej odsłonie rozśmieszał kabaret Neo–Nówka, zadziwiał Maciej Pol oraz o ból brzucha przyprawiał Kabaret Skeczów Meczących. Publiczność nie mogła liczyć ani na chwilę wytchnienia, następną porcję humoru zapewnili Młodzi Panowie oraz mistrz ciętej riposty - Piotr Bałtroczyk.

Przed północną w Ergo Arenie wystąpili jeszcze: zwycięzca show Stand up - Zabij mnie śmiechem Michał Kempa, kabaret Novaki, Kabaret Łowcy B., kabaret Smile oraz Formacja Chatelet. VIII Sopocka Noc Kabaretowa z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników imprezy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24