06.06.2011 13:24 0

Gmina Wejherowo: Narkotyki ukryli pod siedzeniem

Wejherowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn posiadających narkotyki. Sprawcy noc spędzili w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed godziną 14:00 w Wejherowie w Nowym Dworze Wejherowskim (gmina Wejherowo) policjanci z Wydziału Prewencji wejherowskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn posiadających narkotyki. Funkcjonariusze patrolując rejon służbowy zauważyli w samochodzie trzech mężczyzn, którzy się nerwowo rozglądali. Dlatego też postanowili sprawdzić te okoliczności. Podczas kontroli funkcjonariusze zapytali się, czy któryś z mężczyzn posiada narkotyki, jednak wszyscy twierdzili, że nic takiego przy sobie nie mają. Sprawcy cały czas zachowywali się nerwowo. Jeden z nich cały czas patrzał, to na ziemię, to na swoich kolegów.

Policjanci podejrzewali, że kontrolowani nie mówią całej prawicy, dlatego też poprosili ich o wyciągnięcie wszystkich rzeczy z kieszeni. Funkcjonariusze nic nie znaleźli przy mężczyznach, dlatego też sprawdzili samochód. Gdy mundurowi zajrzeli pod przednie siedzenie, zauważyli tam woreczki foliowe z białym proszkiem. Badanie narko-testem wykazało, że była to amfetamina.

Sprawcy w wieku 19, 22 i 35 lat wejherowianin niebawem zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty. Za przestępstwo, którego się dopuścili, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24