06.06.2011 15:00 0

Urodzinowy Portret Gdynian do końca czerwca

Do końca czerwca można przyłączać się do Urodzinowego Portretu Gdynian, tworzonego z okazji 85. urodzin miasta. Dotychczas zrobiło to już prawie 7500 osób. Zebrane zdjęcia, których w założeniu ma być 10 tysięcy, stworzą urodzinowe logo Gdyni, a portret zostanie powiększony, wydrukowany i powieszony w centrum Gdyni.  

Osoby, które są już na portrecie i zachęca do tego swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych, będą mogły wygrać rejs promem do Szwecji. Z kolei wśród zwerbowanych rozlosowany zostanie rejs po Zatoce Gdańskiej.   Przypominamy zasady Urodzinowego Portretu Gdynian. W projekcie, który został ogłoszony 14 lutego, mogą wziąć udział wszyscy! Przyjęliśmy bardzo szeroką definicję gdynianina. Jest nim każdy kto utożsamia się z Gdynią.

By znaleźć się na portrecie:

  • wystarczy zalogować się na: www.facebook.com/Gdynia,
  • wejść w zakładkę Urodziny na FB,
  • kliknąć Zobacz Portret Gdynian,
  • kliknąć w zakładkę Weź udział
  • kliknąć Zezwól
  • i jeśli ma się na to ochotę złożyć życzenia lub/i umieścić swoje zdjęcie na portrecie.  

Portret wysokości kilkunastu metrów pojawi się na szczytowej ścianie kamienicy na rogu ul. Świętojańskiej i al. Marsz. Piłsudskiego, po przekątnej gdyńskiego magistratu.  

Czekamy zatem na zdjęcia kolejnych mieszkańców i sympatyków Gdyni! Warto też nadsyłać życzenia dla miasta.   Szczegóły na stronie internetowej: www.gdynia.pl/85


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24