10.04.2018 15:40 4 Kwt

Dwa groźnie wyglądające zdarzenia drogowe w powiecie puckim

Fot. Vicaro

W poniedziałek (9 kwietnia) na drogach powiatu puckiego doszło do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń. W Łebczu zderzyły się trzy auta, natomiast w Mrzezinie – dwa.

Na ulicy Puckiej w Łebczu zderzyły się trzy auta. Do zdarzenia doszło około godziny 17:00.

Policjanci ustalili, że 34-letnia kierująca fiatem, jadąc w kierunku Strzelna, nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego forda, który zatrzymał się przed samochodem oczekującym na możliwość skrętu. Ostatecznie najechała na tył auta. Pojazd w wyniku uderzenia został przesunięty i uderzył stojącego forda – wyjaśnia sierż. Ewa Bresińska z Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

W wyniku zdarzenia pasażer fiata trafił do szpitala z urazem kolana. Na miejsce wezwano technika kryminalistyki, swoje czynności przeprowadzili także policjanci z Pucka. 34-letnia kierująca fiatem straciła prawo jazdy. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi pucka komenda policji.

Około godziny 19:00 w Mrzezinie 20-letni kierowca bmw, cofając na jednej z ulic, uderzył w bok prawidłowo jadącego volkswagena. Trójka pasażerów z tego auta została zabrana do szpitala. Z uzyskanych informacji wynika, że dwóch z nich wypisano do domu, a jedna osoba została w szpitalu. Na miejscu pracowali policjanci i technik kryminalistyki.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. W trakcie zdarzenia ustalono, że kierujący bmw nie posiadał uprawnień do kierowania i nie miał aktualnego ubezpieczenia pojazdu. Ze względu na uszkodzenia pojazdów, mundurowi zatrzymali ich dowody rejestracyjne. W tej sprawie będą przesłuchiwani świadkowie i prowadzone dalsze czynności.

Fot. Vicaro Fot. Vicaro Fot. Vicaro Fot. Vicaro


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...