30.05.2018 15:20 1 Wejherowo.pl/Natalia

Zamknięty odcinek drogi na trasie Łebieńska Huta–Będargowo

Żródło: nadmorski24/archiwum

W związku realizacją projektu rozbudowy drogi powiatowej nr 1418G Łebieńska Huta–Będargowo, zamknięty będzie odcinek pomiędzy Będargowem a Kolonią. W tym czasie kierowcy korzystać będą musieli z objazdów.

Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie informuje, że w związku z realizacją inwestycji „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1418G Łebieńska Huta–Będargowo na odcinku Będargowo–Kolonia o długości 1,7 km", na czas prowadzonych robót – na odcinku od skrzyżowania drogi powiatowej 1418G z drogą kierunku Zblewa na granicy powiatów wejherowskiego i kartuskiego – zostanie wprowadzony zakaz ruchu w obu kierunkach, z wyłączeniem pojazdów budowy.

Od 1 czerwca na okres około trzech miesięcy nastąpi w tym rejonie konieczność wybierania objazdów. Na terenie powiatu kartuskiego drogami powiatowymi na odcinkach: Kolonia–Sianowo–Mirachowo–Nowa Huta i na terenie powiatu wejherowskiego drogami powiatowymi na odcinkach: Miłoszewo–Strzepcz–Pobłocie–Rosochy–Łebno oraz odcinkiem drogi wojewódzkiej nr 224 Łebno–Łebieńska Huta.

Planowany termin zamknięcia drogi: 1 czerwca 2018 r. – 28 września 2018 r.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...