20.07.2018 13:30 0 Natalia

Afromental wystąpi na puckiej scenie

Źródło: Facebook/afromental

W najbliższą niedzielę (22 lipca) Puck wybrzmi największymi przebojami zespołu Afromental. Jest to doskonała okazja, by w rytmie muzyki, w gronie rodziny i przyjaciół, spędzić czas na świeżym powietrzu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Afromental to zespół pełnych energii mężczyzn. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Muzyka, którą tworzą, to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, a stylistycznie – to mieszanka głównie rocka i hip-hopu.

Afromental posiada na swoim koncie występy na najważniejszych scenach i festiwalach w Polsce, liczne nagrody m.in. MTV European Music Award, VIVA Comet, Eska Music Award, Superjedynkę.

Zespół wystąpi z materiałem koncertowym promującym ostatni album “Mental House”, którym podkreśla swój niezależny charakter i niepowtarzalny styl muzyczny. Będziemy mogli zapewne usłyszeć charakterystyczny, towarzyszący temu bandowi od lat groove i flow z pogranicza hip-hopu i soulu połączony z ciężkimi gitarowymi brzmieniami.

Zapraszamy na to wydarzenie wszystkich mieszkańców i turystów. Jest to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w rytmie dobrej muzyki – mówi Jakub Groenwald, biuro promocji Urzędu Miasta Puck.

[źródło; youtube/ Afromental Official YouTube Channel]

Impreza będzie miała miejsce na Zielonej Plaży o godzinie 20:00 na scenie wystąpi zespół Hanya. Gwiazda wieczoru na scenie pojawi się o godzinie 21:00.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...