03.08.2018 11:50 1 mike

Daleka wyprawa Gryfa po ligowe punkty

Fot. Wejherowo.pl

W najbliższą sobotę Gryf Wejherowo wyruszy po pierwsze ligowe punkty na wyjeździe do Rzeszowa. Tam zmierzy się z Resovią Rzeszów. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 17:00.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia – z tym przysłowiem zapewne zgodzi się każdy kibic Gryfa Wejherowo. Po skromnym, ale w pełni zasłużonym zwycięstwie 1:0 nad ROW-em Rybnik, wejherowianie mają już cztery punkty w ligowej tabeli i zajmują w niej bardzo dobre, szóste miejsce.

Tym razem ekipa wejherowskiego Gryfa uda się po ligowe punkty do odległego Rzeszowa. Miejscowa Resovia, beniaminek II ligi, nie wywalczyła żadnego punktu, przegrywając inauguracyjne spotkanie 1:3 ze Zniczem Pruszków, a później 1:2 ze Stalą Stalowa Wola. Piłkarze Resovii będą zatem dodatkowo zmotywowani, aby po raz pierwszy w tym sezonie nie zawieść swoich fanów.

Żółto-czarni pojadą jednak do Rzeszowa w optymistycznych nastrojach. Ich rozważna gra pozwala mieć nadzieję na końcowy sukces, choć oczywiście w żadnej mierze nie można lekceważyć rywali. Pozostaje mieć nadzieję, że Gryf wróci z dalekiej wyprawy, powiększając swój dorobek punktowy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...