07.08.2018 13:00 14 mike

Piesi będą musieli ominąć tunel przy dworcu w Wejherowie

Fot. archiwum/Nadmorski24.pl

W związku z budową Węzła Kwiatowa, generalny wykonawca informuje o utrudnieniach dla pieszych. W dniach 14, 16 i 17 sierpnia piesi nie będą mogli skorzystać z tunelu prowadzącego od peronu 3 do drogi krajowej nr 6.

Dotąd budowa Węzła Kwiatowa wiązała się z uciążliwościami przede wszystkim dla kierowców. Przez trzy dni sierpnia niedogodności dotkną również pieszych. W godzinach 7:00–19:00 z użytkowania zostanie wyłączony tunel między peronem 3 a wyjściem przy drodze krajowej numer sześć. Samo wejście na peron będzie czynne.

Zamknięty odcinek trzeba będzie obejść ulicami: 10 Lutego, Sienkiewicza, przejazdem kolejowym oraz I Brygady Pancernej Wojska Polskiego.

Mat. pras.

Wyłączenie jest związane z zachowaniem bezpieczeństwa przy robotach rozbiórkowych istniejącego fragmentu stropu i ścian tunelu. Rozbiórki będą prowadzone w miejscu projektowanego zejścia do tunelu z nowo budowanego parkingu Węzła Integracyjnego Kwiatowa. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w tym rejonie oraz stosowanie się do informacji na ustawionych znakach – informuje Skanska SA, generalny wykonawca.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24