10.08.2018 09:00 3 Kwt/mat.pras

Boys i Boney M. gwiazdami Kosakowskiego Disco Grania

Źródło: Boney M/Facebook

Już 18 sierpnia o godzinie 17:30 na placu przy ulicy Żeromskiego w Kosakowie rozpocznie się Kosakowskie Disco Granie. Impreza kulturalno-rozrywkowa jest kontynuacją odbywających się na terenie gminy Kosakowo od 2008 roku – Dni Gminy.

Na scenie zobaczymy między innymi znane polskie zespoły disco polo, czyli: Boys, Top Girls, Bayera i Dejw. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Boney M. feat. Sheyla Bonnick.

Program imprezy obfituje w koncerty czołowych artystów muzyki rozrywkowej. Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku Urodziny Gminy Kosakowo zapowiadają się widowiskowo, a na wszystkich przybyłych czekać będzie moc niezapomnianych atrakcji. Punktem kulminacyjnym będzie występ zespołu Boney M. feat. Sheyla Bonnick, cieszącego się ogromną popularnością dzięki swoim ponadczasowym hitom tj. "Daddy Cool", "Sunny", "Bahama Mama", "Rasputin", "Brown Girl in the Ring", "Rivers of Babylon" czy "Ma Baker" – informuje na swojej stronie Urząd Gminy Kosakowo.

Na najmłodszych mieszkańców gminy czekać będzie strefa animacji i warsztatów, dzięki której odbędzie się pokaz wielkich baniek mydlanych, modelowanie balonów, nauka chodzenia na szczudłach, tory przeszkód, zabawy ruchowe, warsztaty teatralne i artystyczne.

Program imprezy

– 17:30 – Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia

– 18:00 – Koncert Top Girls

– 19:30 – Koncert Bayera

– 20:30 – Koncert Dejw

– 21:30 – Koncert Boys

– 22:30 – Koncert Boney M. feat. Sheyla Bonnick

– 23:30 – Zakończenie wydarzenia


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...