11.08.2018 16:03 26 mike

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 6 w Luzinie, nie żyje motocyklista

Fot. Grzegorz/TTM

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w sobotę (11 sierpnia) na drodze krajowej nr 6 w Luzinie. W wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego i motocykla, śmierć poniósł kierujący jednośladem.


Aktualizacja, godz. 18:20: jak informuje wejherowska policja, 50-latek z powiatu wejherowskiego, który kierował osobowym volkswagenem, był pijany. Motocyklista poruszał się prawidłowo. Jeśli się okaże, że kierowca osobówki był sprawcą wypadku, grozi mu 12 lat więzienia.


Strażacy z wejherowskiej komendy powiatowej otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu na ulicy Lęborskiej w Luzinie o godzinie 14:14.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden OSP, droga jest całkowicie zablokowana – informuje dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.

Na miejsce udał się także zespół ratownictwa medycznego i policjanci z komendy w Wejherowie. Niestety, mimo podjętych czynności resuscytacyjnych, nie udało się uratować życia motocykliście.

Fot. Grzegorz/TTM Fot. Grzegorz/TTM Fot. Grzegorz/TTM

Na razie nieznane są przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Ich wyjaśnianiem będą się zajmować policjanci z Wejherowa pod nadzorem miejscowej prokuratury.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...