17.08.2018 10:20 21 mike

Michał Szpak wystąpi w Bolszewie

Źródło: Michał Szpak OFC/Facebook

Jeden z lepiej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia, Michał Szpak, wystąpi w najbliższą sobotę (18 sierpnia) w Bolszewie. Jako support zaprezentuje się Cała Góra Barwinków.

Ubiegłoroczna trasa koncertowa Michała Szpaka po Kaszubach cieszyła się dużym powodzeniem. Wraz z artystą podróżowali fani, którzy nadawali imprezom z jego udziałem wyjątkowego kolorytu. Można mieć nadzieję, że koncert w Bolszewie również pozostanie na długo niezapomnianym przeżyciem dla osób, które zdecydują się wziąć udział w tym wydarzeniu. Początek występu zaplanowano na godzinę 19:00, na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Bolszewie (ul. Leśna 35).

Urodzony w 1990 roku w Jaśle wokalista dał się poznać szerszej publiczności, dzięki udziałowi w jednym z popularnych programów telewizyjnych typu „talent-show” w 2011 roku. Wprawdzie zajął drugie miejsce, ale nieprzeciętnym głosem i charakterystycznym stylem scenicznym ujął tysiące telewidzów, zyskując dużą sympatię.

Jedną z najpopularniejszych piosenek wokalisty stała się kompozycja „Color of Your Life”, którą wykonał on podczas 61. finału Konkursu Piosenki Eurowizja w 2016 roku, zajmując ostatecznie dobre, ósme miejsce. Do dzisiaj ten utwór jest chętnie odtwarzany przez internautów i rozgłośnie radiowe.

Michał Szpak wydał swoją pierwszą płytę „Byle być sobą” jesienią 2015 roku. W 2018 roku ukaże się kolejny album artysty pt. „Dreamer”. Premierę zapowiedziano na 7 września.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...